WAECO PerfectCharge BI01 - Ładowarka do baterii

PerfectCharge BI01 - Ładowarka do baterii WAECO - Bezpłatna instrukcja obsługi

Znajdź bezpłatnie instrukcję urządzenia PerfectCharge BI01 WAECO w formacie PDF.

📄 188 strony Polski PL Pobierz 💬 Pytanie AI 10 pytania ⚙️ Dane tech.
Notice WAECO PerfectCharge BI01 - page 142
Prosze wybrac swoj jezyk i podac email: wyslemy specjalnie przetlumaczona wersje.
Typ produktu Wskaźnik / monitor baterii
Marka WAECO
Model PerfectCharge BI01
Numer produktu 9102500078
Napięcie znamionowe 12 V
Pobór prądu (maks.) 20 mA
Pobór prądu w stanie czuwania 0,5 mA
Typ ochrony IP65
Wymiary (dł. x szer. x wys.) 75 x 40 x 25 mm
Waga 50 g
Temperatura pracy -20 °C do +50 °C
Temperatura przechowywania -30 °C do +70 °C
Wyświetlacz pojemności 4 diody LED (25%, 50%, 75%, 100%)
Sterowanie Przycisk włącz/wyłącz
Kompatybilny typ akumulatora Akumulatory kwasowo-ołowiowe 12 V
Złącze akumulatora Przewód z zaciskami (w zestawie)
Złącze ładowarki Gniazdo przyłączeniowe (kompatybilne z PerfectCharge MCP04, MCP07, MCP15)
Montaż Stały (z uchwytem ściennym w zestawie) lub przenośny
Zawartość opakowania Wskaźnik, przewód z zaciskami, uchwyt ścienny, instrukcja
Konserwacja i czyszczenie Czyścić wilgotną szmatką, bez detergentu
Certyfikaty CE
Gwarancja Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

Często zadawane pytania - PerfectCharge BI01 WAECO

Jak odczytać wyświetlacz LED wskaźnika?
Wskaźnik używa 4 diod LED do wyświetlania pojemności akumulatora: jedna dioda (25%), gdy napięcie jest poniżej 12,4 V; dwie diody (50%) powyżej 12,4 V; trzy diody (75%) powyżej 12,6 V; cztery diody (100%) powyżej 12,8 V.
Jak zainstalować wskaźnik akumulatora?
Przymocuj uchwyt ścienny do płaskiej i stabilnej powierzchni, z dala od wilgoci i źródeł ciepła. Włóż wskaźnik do uchwytu. Podłącz dostarczony przewód do akumulatora, przestrzegając polaryzacji (czerwony = dodatni, czarny = ujemny). Wyświetlacz zaświeci się, wskazując pojemność.
Jakie typy akumulatorów są kompatybilne z BI01?
Wskaźnik jest przeznaczony do akumulatorów kwasowo-ołowiowych 12 V. Może być używany z akumulatorami rozruchowymi, głęboko rozładowywanymi itp., o ile napięcie wynosi 12 V.
Czy mogę używać BI01 z ładowarką akumulatora?
Tak, BI01 można podłączyć na stałe do akumulatora. Gdy akumulator jest rozładowany, podłącz ładowarkę PerfectCharge MCP04, MCP07 lub MCP15 do przeznaczonego do tego gniazda. Ładowarka następnie bezpośrednio ładuje akumulator.
Jak wyczyścić wskaźnik?
Do czyszczenia urządzenia używaj wilgotnej szmatki. Nigdy nie używaj ostrych przedmiotów, detergentów ani środków ściernych, ponieważ mogą uszkodzić obudowę.
Co zrobić, jeśli wyświetlacz LED się nie świeci?
Sprawdź połączenie z akumulatorem i polaryzację. Upewnij się, że akumulator jest w dobrym stanie, a jego napięcie nie jest zbyt niskie. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z serwisem.
Jakie jest zużycie energii przez wskaźnik?
Wskaźnik zużywa maksymalnie 20 mA podczas pracy i tylko 0,5 mA w stanie czuwania, co czyni go bardzo ekonomicznym i odpowiednim do ciągłego użytkowania.
Czy urządzenie jest wodoodporne?
Tak, wskaźnik ma stopień ochrony IP65, co oznacza, że jest chroniony przed pyłem i strumieniami wody. Może być instalowany w wilgotnym środowisku, ale nie może być zanurzany.
Czy mogę zainstalować wskaźnik w pojeździe?
Tak, BI01 można zamontować na stałe w pojeździe, na przykład w kokpicie lub kabinie kierowcy. Użyj dostarczonego uchwytu ściennego i upewnij się, że miejsce jest suche i zabezpieczone przed bryzgami wody.
Gdzie mogę znaleźć pełną instrukcję obsługi?
Instrukcja obsługi jest dostarczana z urządzeniem. Można ją również pobrać bezpłatnie w formacie PDF ze strony notice-facile.com, wyszukując 'PerfectCharge BI01 WAECO'.

Pytania użytkowników dotyczące PerfectCharge BI01 WAECO

0 pytanie dotyczące tego urządzenia. Odpowiedz na te, które znasz, lub zadaj własne.

Zadaj nowe pytanie dotyczące tego urządzenia

E-mail pozostaje prywatny: służy tylko do powiadamiania Cię, jeśli ktoś odpowie na Twoje pytanie.

Brak pytań. Zadaj pierwsze pytanie.

Pobierz instrukcję dla swojego Ładowarka do baterii w formacie PDF za darmo! Znajdź swoją instrukcję PerfectCharge BI01 - WAECO i weź swoje urządzenie elektroniczne z powrotem w ręce. Na tej stronie opublikowane są wszystkie dokumenty niezbędne do korzystania z urządzenia. PerfectCharge BI01 marki WAECO.

INSTRUKCJA OBSŁUGI PerfectCharge BI01 WAECO

Instrukcja montazu i obstugi

CS 154 Indikator stavu baterie

2.1 Ośzaż 6e3oŋacnoctb

I3ROTOBNTeJIb He HecET HnKaKoI OTBeTCTBeHHOCTn 3a yUeP6 B CJIeDyUOxNcIyuaX:

Przed instalacja i uruchomieniem urzadzeniaNSE uwaźnie przyczytać niniejsza instrukcję.InstrukcjęNSE uciezy zachować.W razie przykaźwania urzadzeniaNSE uciezy jauudosteprnic kolejnemu nabywcy.

Spistresci

1 Objasnienie symboli. 142
2 Ogolne wskazówki dotyczace bezpieczestewa 143
3Wzestawie. 148
4 Uzytkowanie zgodne z przyeznaczeniem 148
5 Opis techniczny 149
6 Instalacja wskaznika akumulatora 150
7 Uzywanie wskaznika akumulatora 151
8Czyszczenie wskaznika akumulatora 152
9 Gwarancja 152
10 Utylizacja 152
11Dane techniczne 153

1 O b j a snienie symboli

WAECO PerfectCharge BI01 - O b j a snienie symboli - 1

NIEBEZPIECZENSTWO!

Wskazówka dot. bezpieczewska: Nieprzestrzeganie powoduje smierc lub cięzekie obrażeniaciała.

WAECO PerfectCharge BI01 - O b j a snienie symboli - 2

OSTRZEŽENIE!

Wskazówka dot. bezpieczewska: Nieprzestrzeganie są poławadzić do smierci lub cięzkich obrażnychcia.

WAECO PerfectCharge BI01 - O b j a snienie symboli - 3

OSTROZNIE!

Wskazówka dot. bezpieczewska: Nieprzestrzeganie sągowadzić do obrażćciała.

WAECO PerfectCharge BI01 - O b j a snienie symboli - 4

UWAGA!

Nieprzestrzeganie möglich prowadzić dogowstania szkód materialnych i zakłocen w dzialaniu produktu.

WAECO PerfectCharge BI01 - UWAGA! - 1

WSKAZÓWKA

Informacja uzupelniajaçé dot. obslugi produktu.

Obstuga: Ten symbol wskazuje, ze uzytkownik musi podjac jakieś dzia-tanie. Wymagane dzia-tania zostaly opisane krok po kroku.
Ten symbol opisujewynik działania.

Rys. 1 5, strona 3: Ten odnosnik wskazuje element na rysunku, w tym przypadku „Pozycje 5 na rysunku 1 na stronie 3".

2 Ogólne wskazówki dotyczace bezpieczędsta

2.1 Ogólne informacja o bezpiecznychwie

Producent nie odpowiada za szkody spowodowane:

  • będami powstałymi w trakcie montaqu lub podłoczania
  • uszkodzeniem produktu w sposob mechaniczny lub spowodowy przyȩzenia iami elektrycznychi
    -zmianami dokonanymi w Produkcie bez wyraźnej zgody produkta
  • uzytkowaniem w celach innych niz opisane w niniejszej instrukcjji

Nalezy przyestrzegać podstawowych zasad bezpiecznych obłowiazujycych przy uzywaniu urzadzen elektrycznych w celu ochryny przyd:

  • porazeniem prudem
  • pożarem
  • obrażeniamiciała

2.2 Podstawowezasady bezpieczewska

WAECO PerfectCharge BI01 - Podstawowezasady bezpieczewska - 1

NIEBEZPIECZENSTWO!

  • W przypadku pożaru naleź uzyć gaśnicy odpowiedniaj do gaszenia urzadzen elektrycznych.

WAECO PerfectCharge BI01 - NIEBEZPIECZENSTWO! - 1

OSTRZEŽENIE!

  • To urzadzenie nalewy wykorzystywać zgodnie z seinen przyznaczenia.
  • Nalezy dazu pamietac, aby nigdy nie dotykać czerwonego oraz czarnego zacisku.
    W przypadku demontaźu urzadzenia:

Nalezy odłaczyc wszymstkie połaczenia.
- Naleź upewnić się,ź wszystkie wejscia i wyjscia są pozbawione napiȩcia.

  • Jeźeli urzadzenia lub kabel przyłączeniowy są w widoczny spośob uszkodzone, nie walno uzywać danego urzadzenia.
    Gdy przyłączeniowy ulegnie uszkodzeniu, musi zostac wymieniony przyez producenta,和他的 serwis lub podobnie wykwalifikowaną osobe, abyunikné zagrozenia.
  • Napraw moga dokonywać tylko odpowiednio wykwalifikowane osoby. Niefachowe naprawy moga spowodować powazne niebezpiecześćstwo.
  • Nie wolno otwierać urzadzenia wNieprawidówysposob, gdyż spowoduje to utrata stopnia ochry IP65.
  • Dzieci od 8. roku zycia i osoby o ograniczonych przywi瘴iach fizycznych, sensorycznych lubintelektualnych oraz osoby niedysponujace stosowna wiedza i doświadczemium mogą uzytkowyac to urzadzenia jestynie pod nadzorem inniej osoby badź uzyskania odnej informaci dotycznych bezpiecznégo uzytkowania i wynikajych z tego zagrożen.
  • Urzadzenia elektryczne nie są jabawkami!

Przechowuj i uzywaj urzadzenia poza zasięgiem daneci.

  • Naleźdy dopilnowac, aby tym urzadzeniem nie bawły są daneci.

WAECO PerfectCharge BI01 - OSTRZEŽENIE! - 1

UWAGA!

  • Przed uruchomieniem nalezy porównć dane dotyczȩc napięcia na tabliczce znamionowej z dostepnym zródekem zasilania.
  • Naleźny zworcić uwage na to, aby内在 przyzedmioty nie spowodowy zwarecja przy stykach urzadzenia.
  • Urzadzenia nalewy przechowywać w suchym i chłodnym sąsca.

2.3 Bezpieczewswo podczas montazu urzadzenia

WAECO PerfectCharge BI01 - Bezpieczewswo podczas montazu urzadzenia - 1

NIEBEZPIECZENSTWO!

  • Nie nalewy montować urzadzenia w obszarach, w ktorych wystepujeNiebezpieczenstwo wybuchu gazu lub pytu.

WAECO PerfectCharge BI01 - NIEBEZPIECZENSTWO! - 1

UWAGA!

  • Nie wolno trzymać urzadzenia w这部分 użrodrę ciepla (promieni sonecznych, ogrzewania itd.). W ten sposob uniknie są是我的 dodatkowygo nagrzania.
  • Ustawic urzadzenie w suchym.), zabezpieczonym przyd zachlapaniem.

2.4 Bezpieczeństwo podczas elektrycznego podłaczenia urzadzenia

WAECO PerfectCharge BI01 - Bezpieczeństwo podczas elektrycznego podłaczenia urzadzenia - 1

NIEBEZPIECZENSTWO! Zagrożenieźycia wwyniku porañenia prądem!

  • Podłączenia na Łodziach: Nieprawidowej podłączenia urzadzeń elektrycznych na Łodziach要去 powodowej ich korozje. Podłączenia urzadzenia są zlecić wykalifikowanemu elektrykowy spejalizujacymium są w instalacjach elektrycznych Łodzi.
  • W przypadku wykonywania przyczne sązy upewnić są,ź w poplżu znajduje są osoba, króra sąze w nagłowym przypadku udzielić pomocy.

WAECO PerfectCharge BI01 - NIEBEZPIECZENSTWO! Zagrożenieźycia wwyniku porañenia prądem! - 1

OSTRZEŽENIE!

  • Naleźny zworcie uwage na wystarczȩcy przyzekrój przyzewodu.
  • Przewody naleź uładac tak, byunikność ich uszkodzenia przy drzwilubaskę silnika.

Zmiażdzone kable moga spowodować obrażenia zagrażajaceźyciu.

WAECO PerfectCharge BI01 - OSTRZEŽENIE! - 1

OSTROZNIE!

  • Przewody naleź uładć tak, abyunikność potykania są o niche ich uszkodzenia.

WAECO PerfectCharge BI01 - OSTROZNIE! - 1

UWAGA!

  • Jeźeli przywodny musza zostac przyprowadzone przy bez blaszane sciany lub innecsiany o ostrych krawędziach, naleź uzyc pustych rurek lub przypustów przyzewodów.
  • Nie naleźny uładać luźnych albo mocno zgiptych przyzewodów.
  • Nalezy(dorze przymocować przewody.
  • Nie wolno ciąnę za przyzewody.

2.5 BezpieczeINSTwo podczas eksploatacji urzadzenia

WAECO PerfectCharge BI01 - BezpieczeINSTwo podczas eksploatacji urzadzenia - 1

OSTRZEŽENIE!

  • Urzadzenie möglich uzywać Jedynie w zamkiptych oraz dobrze wentylowanych pomieszczeniach.
  • Urzadzenia nie sązy uzywać w zamknietych pomieszczeniach z akumulatorami ołowiewo-kwasowymi. Tego typu akumulatory wydzielaja wybuchowy gaz wodorowy, króry sąze zapalić są przy iskrzeniu połączenia elektrycznych.

WAECO PerfectCharge BI01 - OSTRZEŽENIE! - 1

OSTROZNIE!

  • Urzadzenia nie nalezy uzywac:

  • w s ǒnym, wilgotnym lub mokrym otoczeniu

  • w sąsiedztwie zracych oparów
  • w povlizu materiażów palnych
  • w mistręych istnieje zagrożenie wybuchem

  • Przed uzyciem naleź sprawdzić,czy przywośd i wtyczka sąsuche.

  • Podczas wykonywania prac przy urzadzeniu danezy zawsze odłączyć je od zasilania.

  • Po walksieniu urzadzenia ochronnego (bezpiecznika) częci urzadzenia pozostaj pod napiȩciem.

  • Nie nalezy odłaczać przywodów w trakcie pracy urzadzenia.

WAECO PerfectCharge BI01 - OSTROZNIE! - 1

UWAGAI

  • Zapewnic扭矩 wentylacje.

2.6 Bezpieczenstwo uzytkowania baterii/akumulatorów

WAECO PerfectCharge BI01 - Bezpieczenstwo uzytkowania baterii/akumulatorów - 1

OSTRZEŽENIE!

  • Baterie mogę zawierać agresywne orazość kwasy. Naleź unikać wszelkiego kontaktucia zcieczą znajdujȩca są w baterii. W przypadku dotkBniacieciezy bateri nudeź dane.), dokladnie splukać wodą.

W razieobrazenspowodowanychkwasemnalezykoniecznie udaçsiedolekarza.

WAECO PerfectCharge BI01 - OSTRZEŽENIE! - 1

OSTROZNIE!

  • Przy kontakcie z bateriami nie sąȩzy nosić na sąbieźadnych przychodmiotów metalowych, na przykad zegarków lub pierścionkowski.

Baterie/Akumulatory ołowowo-kwasowe moga wyttwarzać prady zwarciowe, które moga powodowej cięzekie oparzenia.

  • Niebezpieczestewo wybuchu!

Nigdy nie nalezy podejmownikówania zamarzniętego lub wadliwogo akumulatora.

W takim przypadku naleź y umieść baterie w sąje zabee pieczonym przyd mrozem i poczekac, az akumulator dostosuju sie do temperatury otoczenia. Dopiero wtedydoğan rozpoczć proces Ładowania.

  • W przypadku pracy z bateriami naleźny nosić okulary oraz odzież ochronna. Podczas pracy z baterią nie wolno dotykać oczu.
  • Zabronione jest palenie tytoniu; ponadto nalezy upewnić sie, iz w povlizu silnika lub baterii nie nastapi iskrzenie.

WAECO PerfectCharge BI01 - OSTROZNIE! - 1

UWAGA!

  • Nalezy uzywać baterii wielokrotné go uzytku (akumulatorów).
  • Naleź y zabeźpieciecyć baterie przyzed upadkiem na nią czȩci metalowych. Mogłowby to spowodowej iskrzenie oraz zwarcie w baterii i innych czȩciach elektrycznych.

  • Przy podłaczeniu naleź zworcie uwagę na prawidowej połozenia biegunów.

  • Naleźystosować są instrukcji obstrugi produkta baterii/ akumulatora oraz produkta urzadzenia są pojazdu, w tym dany akumulator ma zostę uzyty.
  • W przypadku koniecznosci demontaźu akumulatora sąȩzy najpierw odźaczyć połącenie masy. Przed demontañem akumulatora sąȩzy najpierw odźaczyć wzystkie połącenia oraz wzystkie odbiorniki.

3 W zestawie

Poz. na rys. 1, Nazwa strona 3
1 Wskaźnik akumulatora BI01
2Kabel przyłączeniowy z kończyką kabłowę
3Uchwyt scienny na wskaźnik akumulatora
-Instruktja montaź u obstugi

4 U zytkowanie zgodne z przyeznacze-niem

Wskaznik akumulatora BI01 (nr art. 9102500078) sązy do wskazywania stanu naładowania akumulatora ołowiwowo-kwasowej. Może zostac zamontowy na state lub byc uzywany w spośob przyenosny.

Mozna go uzywać opcjonalnie z Ładowarkami akumulatorów PerfectCharge MCP04, MCP07 i MCP15.

5 Opist techniczny

Wskaznik akumulatora wskazuje stan naładowania akumulatora i sąze zostaec na state połoczony z akumulatorem. Gdy sygnalizowane jest roźadowsanie akumulatora, sąna do wskaznika akumulatora podȩczyć现代农业k ekumulatora MCP04, MCP07 lub MCP 15 i bezposrednio naładowaec akumulator.

Za pomocę uchwytudoğan przyzmocowej wskaznik akumulatora do sciany w pojeźdie lub doadowsarki akumulatora.

5.1 Elementy obstrugi

Poz. na rys. 2, Nazwa Opis strona 3
1LED 1Diody LED wskazuja napiȩcie akumulatora wn a s对他们指的是一个w 2LED 4: napiȩcie akumulatora < 12,4 V 3(25% pojemność)
2LED
3LED
4LED
LED 3 i 4: napiȩcie akumulatora > 12,4 V (50% pojemność) LED 2, 3 i 4: napiȩcie akumulatora > 12,6 V (75% pojemność) LED 1, 2, 3 i 4: napiȩcie akumulatora > 12,8 V (100% pojemność)
5PrzyciskWąćza i wymiączaa wskazanie diodowe
6Gniażdko przyȩćzeniowePrzyȩćze dla kabla do podȩczania do akumulatora
7Wtyczka przyȩćzeniowaPrzyȩćze do sądowarki akumulatora

6 Instalacja wskaznika akumulatora

Przed wyborem.),

  • Urzadzenie nalezy zamontowac w.),排名第一 chronium przy wilmocja.
  • Urzadzenia nie wolno montować w otoczenia materiały palnych.
  • Urzadzenia nie wolno montować w.), narażonym na kurz.
  • Miejsce montazu musi byc dobrze wentylowane. W przypadku instalacji w zamkniętych, małych pomieszczeniach naleź yapewnic wentylȩje.
    Powierzchnia montazu musi byc rowna i wystarczajaco wytrzyma.

Wskaznik akumulatora nalezy przymocowej w nastepujucy sposob (rys. 3, strona 4):

Przymocować adapter (1):

-docsciany
- w odpowiednim.), (np. w kokpicie lub w kabinie kierowcy)
- lub do uchwytu sciennego ladowarki akumuladora PerfectCharge

Wsun ać wskaznik akumulatora (2) w adapter (1).

Podłaczyc wskaznik akumulatora w nastepujczy sposob (rys. 4, strona 4):

WAECO PerfectCharge BI01 - Instalacja wskaznika akumulatora - 1

UWAGA!

Uwazac,abynie pomylic poTozenia biegunow:

  • Zacisk dodatni akumulatora: czerwonyzacisk
  • Zacisk ujemny akumulatora: czarnyzacisk Nieprawidłowa biegunowych sąspowodowej uszkodzenia wskaznika akumulatora.

Wetknac wtyczke zadanego kabla przyączeniowej w gniaźdko (1) wskaźnika akumulatora:

Kabel przyłączeniowy z końcowkami kablowymi (2) (w zestawie)
- Kabel przyłączeniowy z wtyczka 12 V (3) (w zestawie ladowarki akumulatora)
- Kabel przyłączeniowy z zaciskiem akumulatora (4) (w zestawieławarki akumulatora)

Podłuczyc kabel przyłączeniowy do akumulatora (5) lub do przywidzianego w pojeźdie punktuławania akumulatora.
✓ Gdy wączone jest wskazanie diodowe, wskañnik akumulatora przystawia poziom naładowania akumulatora (patrz rozdz. „Elementy obstrugi" na stronie 149).

7 Uzywanie wskaźnika akumulatora

Wskaznik akumulatora jest wyczany i wyliczany przyciskiem (rys. 2 5, strona 3). Wskazuje poziom naładowania akumulatora (patrz Rozdz. „Elementy obshugi" na stronie 149).

Gdy sygnizowane jest roźadowanie akumulatora,:NO na do wskażnika akumulatora podȩczyćadowskarę akumulatora PerfectCharge MCP04, MCP07 lub MCP15 i bezpośrednio naładowość akumulator.

Nalezy sprawdzić stan akumulatora.

Kontrola powinna obejmownik:

  • ewentualne uszkodzenia obudowy akumulatora
  • p o z i o m p lynu akumulatora

Wlacdo akumulatora okreslony przyez produenta plyn.

  • z lacza biegunowe

Nalezy wycysciwcszelkie zabrudzenia.

Podłuczanie Ładowarki akumulatora (rys. 5, strona 5)

WAECO PerfectCharge BI01 - Podłuczanie Ładowarki akumulatora (rys. 5, strona 5) - 1

OSTRZEŽENIE!

Przestrzegać instrukcji obstugiadowski akumulatora.

Podłuczyc przyzwód siediocy (1) ladowarki akumulatora do sieci prȩdu zmiennego 230 V.
Polaczyc ladowarke akumulatora z wtyczka (2) wskaźnika akumulatora.
Uruchomic ladowarke akumulatora.

8 Czyszczenie wskaźnika akumulatora

WAECO PerfectCharge BI01 - Czyszczenie wskaźnika akumulatora - 1

UWAGA!

Do czyszczenia nie naleź uzywać ostrych i twardych środków czyszczącyc; moga one uszkodzić produkt.

Od czasu do czasu nalezy czyscić produkt wilgotna sciereczka.

9 Gwarancja

Warunki gwarancji zostaly opisane w Karcie Gwarancyjnej dołaczonej do produktu.

W celu naprawy lub Rozpatrzenia gwarancji konieczne jest przy.§anie:

uszkodzonychkomponentow,
- kopii rachunku z data zakupu,
- informaci o przyczynie reklamaci lub opisu wady.

10 Utyplacja

Opakowanie nalezy wyrzucić do odpowiedniego pojemnika na smieci do recyklingu.

WAECO PerfectCharge BI01 - Utyplacja - 1

Jeżeli produkt nie;będzie dlźewej eksploatowy, koniecznia dowiedz sie w najbliźszym zakładzie recycklingu lub w spezialistycznym sklepie, jakie są aktualnie obłowiazujuce przyepam ylotyczawe utylizacje.

11 Dane techniczne

PerfectCharge BI01
Nr art.: 9102500078
Napięcie akumulatoria: 12 V
Pobór prȩdu: maks. 20 mA
Pobór prȩdu w trybie Standby:maks. 0,5 mA
Stopiéń ochry: IP65
Temperatura otoczenia przy prácy: -20 °C do +50 °C
Temperatura otoczenia przy składowaniu:-30 °C do +70 °C
Wymiary S x G x W: 75 x 40 x 25 mm
Waga: 50 g
Atesty:CE

V pri paste pripojenia na lodiach:

-kontakty polov baterie

Vycistite pripadne znečistenia.

Pripojenie nabijačky batériš (obr. 5, strane 5)

WAECO PerfectCharge BI01 - Pripojenie nabijačky batériš (obr. 5, strane 5) - 1

VYSTRAHA!

Asystent instrukcji
Zasilane przez Anthropic
Oczekiwanie na Twoją wiadomość
Informacje o produkcie

Marka : WAECO

Model : PerfectCharge BI01

Kategoria : Ładowarka do baterii