RYOBI One+ CCG1801MHG - Lim pistol
One+ CCG1801MHG - Lim pistol RYOBI - Gratis bruksanvisning og manual
Finn enhetens veiledning gratis One+ CCG1801MHG RYOBI i PDF-format.
📄 148 sider Norsk NO Last ned 💬 AI-spørsmål
Notice RYOBI One+ CCG1801MHG - page 51
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Brukerspørsmål om One+ CCG1801MHG RYOBI
0 spørsmål om dette apparatet. Svar på dem du kjenner, eller still ditt eget.
Still et nytt spørsmål om dette apparatet
E-posten forblir privat: den brukes kun til å varsle deg hvis noen svarer på spørsmålet ditt.
Ingen spørsmål ennå. Vær den første til å stille et.
BRUKSANVISNING One+ CCG1801MHG RYOBI
Gem alle advarsler og brugsanvisninger til senere brug.
SIKKERHEDSADVARSLER VEDR. FUGEPISTOL
■ Dysespids er skåret
TILTENKT BRUK
    ■ Fylle hull og sprekker før maling.
    ■ Lager en fuktspere rundt området som kan bli skadet av vann.
    ■ Tetter sprekker slik at insekter ikke kan krype inn i huset ditt.
    Påføre lim.
Ikke bruk produktet på noe annen måte enn det som er beskrevet som tiltenkt bruk.
ADVARSEL
Ta vare på alle advarsler og anvisnigner for senere bruk.
TETNINGSPISTOL SIKKERHETSADVARSEL
    ■ En passende temperatur for verktøyet når det brukes er mellom 0°C og 40°C.
    ■ En passende temperatur for lagring av verktøyet er mellom 0°C og 40°C.
    ■ En passende temperatur når systemet opplades er mellom 10°C og 38°C.
EKSTRA ADVARSLER FOR BATTERISIKKERHET
■ En passende batteritemperatur når verktøyet brukes er mellom 0°C og 40°C.
■ En passende lagringstemperatur for batteriet er mellom 0°C og 20°C.
ADVARSEL
TRANSPORTERE LITIUM-BATTERIER
Transporter batteriet i samsvar med lokale og nasjonale forskrifter og bestemmelser.
BESKRIVELSE
  1. Fugepistol
  2. Stempelstang
  3. Punkteringsverktøy
  4. Bæreramme
  5. Strømbryter
  6. Brytrerläs
  7. Hastighetsvariator
  8. Stempelstanghändtak
  9. Batteripakke (ikke inkludert)
  10. Låsehaker
  11. Tut
  12. Fugemassetube (ikke inkludert)
  13. Håndtak, isolert gripeoverflate
SPESIFIKASJONER
Trådløs fugepistol
Modell CCG-1801
Spenning 18 V
Hastighet uten belastning
høy 5,5 mm/s
lav 1 mm/s