AMP1000-MKII - Alıcı IBIZA SOUND - Ücretsiz kullanım kılavuzu
Cihazın kılavuzunu ücretsiz bulun AMP1000-MKII IBIZA SOUND PDF formatında.
Kullanıcıların soruları hakkında AMP1000-MKII IBIZA SOUND
0 soru bu cihaz hakkında. Bildiklerinizi cevaplayın veya kendinizinki sorun.
Bu cihaz hakkında yeni bir soru sor
KULLANIM KILAVUZU AMP1000-MKII IBIZA SOUND
- Lütfen kılavuzu dikkatlice okuyun ve ileride başvurmak üzere saklayın.
- Cihaz, koruma sınıfı l'e uygun olarak üretilmiştir ve topraklı bir elektrik prizine bağlanmalıdır.
- Cihaz yalnızca 220-240V\~ 50/60 Hz gerilim sağlayan topraklı bir şebeke prizine bağlanabilir.
- Elektrik fişini asla nemli veya ıslak ellerle takıp çıkarmayın.
- Her zaman elektrik fişini prizden çekin:
• Cihazı temizlemeden önce
- Firtina varsa
- Cihazı uzun süre (>1 hafta) kullanmayacaksanız
- Cihazı çalıştırırken gözetimsiz bırakmayın.
- Cihazı tropik ortamlarda değil, yalnızca ilımlı bir iklimde kullanın.
prensibi veya güvenliği konusunda şüpheleriniz varsa bir uzmana danışın.
ÖN PANEL KONTROLLERI:
- Güç LED'li Açma/Kapama düğmesi
- Kazanç Kontrolü: Amplifikatörün giriş sinyali seviyesini ve çıkış hacmini zayıflatmaya izin verir.
- LED Vumeter : Ana çıkış seviyesini gösterir.
ARKA BAĞLANTILAR
1. Hat girişi
Mikserinizin veya ses kaynağınızın ana çıkışını amplifikatörün 6,35 mm veya RCA girişine (AMP2000-MKII'de XLR) bağlayın.
2. Hoparlör çıkışları
Turnlock konektörleri aracılığıyla hoparlör çıkışları. Lütfen dikkat: Her iki konektörü aynı anda kullanmayın! Yalnızca minimum 4 ohm empedanslı hoparlör kullanın.
3. Güç kaynağı
Şebeke
KURULUM
ELEKTRIK BAĞLANTILARI
Amplifikatörü duvar prizine bağlamadan önce aşağıdaki noktaları kontrol edin
- Şebeke voltajı arka panelde belirtilen besleme voltajına uygun olmalıdır (+/-%10)
- Açma/Kapama anahtarı KAPALI konumda olmalıdır
- Güç kablosunu çıkarmadan önce amplifikatör kapatılmalıdır.
GÜÇ AÇIK / KAPALI
KURULUM VE ÇALIŞTIRMA
SES BAĞLANTILARI
PARAZITLERIN ÖNLENMESI VE TESPITI
ÖZELLİKLER
| AMP300-MKII | AMP600-MKII | AMP800-MKII | AMP1000-MKII | AMP2000-MKII | |
| Müzik gücü 2 x 240 | W 4Ω 2 x 480W | 4Ω 2 x 600W | 4Ω 2 x 800W | 4Ω 2 x 1500W | 4Ω |
| 2 x 160 W 8 Ω 2 x 320 W 8 Ω 2 x 400 | W 8 Ω 2 x 600 | W 8 Ω 2 x 1000 W | 8 Ω | ||
| THD @ 1kHz 1% 1% 1% 1% | |||||
| Frekans. Aralık 20Hz-20 KHz -0,5/+1dB | 20Hz-20KHz-0,5/+1dB | 20Hz-20KHz-0,5/+1dB | 20Hz-20KHz-0,5/+1dB | 20Hz-20KHz-0,5/+1dB | |
| S/G oranı >89dB | >89dB >89dB >89dB | >89dB | |||
| Kanal ayrımı(f=1kHz) | 56dB 54dB 54dB | 52dB 50dB | |||
| Giriş seviyesi | 850mV | 850mV | 850mV | 850mV | 850mV |
| Giriş empedansı | 20KΩ | 20KΩ | 20KΩ | 20KΩ | 20KΩ |
| Statik güç tüke-timi | 7W | 9W | 11W | 14W | 20W |
| PMPO güç tüke-timi | 220W | 580W | 730W | 830W | 1300W |