IBIZA SOUND AMP1000-MKII - Ontvanger
AMP1000-MKII - Ontvanger IBIZA SOUND - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis AMP1000-MKII IBIZA SOUND in PDF-formaat.
📄 36 pagina's Nederlands NL Downloaden 💬 AI-vraag
Notice IBIZA SOUND AMP1000-MKII - page 12
Kies uw taal en geef uw e-mailadres: we sturen u een specifiek vertaalde versie.
Gebruikersvragen over AMP1000-MKII IBIZA SOUND
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
Nog geen vragen. Stel de eerste vraag.
GEBRUIKSAANWIJZING AMP1000-MKII IBIZA SOUND
  • Aandachtig de handleiding lezen en bewaren.
- Het toestel tijdens de werking niet aan extreme temperaturen blootstellen ( < +5^ / > ^35^ ).
- Het apparaat mag niet worden blootgesteld aan sterke trillingen of zware mechanische belasting.
- Nooit de stekker met vochtige of natte handen aanraken.
- Laat het apparaat niet onbeheerd tijdens het gebruik.
- Plaats geen open vlammen, zoals brandende kaarsen op of naast het apparaat.
- Gebruik het apparaat alleen in een gematigd klimaat, niet in een tropische omgeving.
- Defecte stroomkabels mogen enkel vervangen worden door specialisten. Gevaar van elektrische schok!
  1. Aan/uit schakelaar met LED functie
  2. Controle van de versterking
Regelt het ingangssignaalniveau en het uitgangsvolume van de versterker.
  1. LED display
Geeft het uitgangsniveau weer.
AANSLUITING ACHTERPANEEL:
  1. Lijn ingang
Verbind de hoofduitgang van uw mixer of audiobron met de 6.35mm jack of RCA-ingang (XLR op de AMP-2000MKII).
  1. Luidspreker uitgang: Via schroefklemmen of op Turnlock-connectoren.
Waarschuwing! Gebruik beide uitgangen niet tegelijkertijd.
Gebruik alleen luidsprekers met een minimale impedantie van 4 ohm
  1. Vermogen: Aansluitconnector voor het lichtnet.
INSTALLATIE
Alvorens de versterker aan te sluiten, kijk steeds na of:
  • De sectorspanning overeenstemt met diegene aangeduid op de behuizing van het apparaat (+/- 10%).
  • De aan/uit schakelaar uitgeschakeld is.
  • De versterker uitgeschakeld is alvorens hem aan te sluiten.
ONDER SPANNING EN UITGESCHAKELD
INSTALLATIE EN INGEBRUIKSTELLING
AUDIO AANSLUITINGEN
PREVENTIE EN IDENTIFICEREN VAN GERUIS
SPECIFICATIES
AMP300-MKIIAMP600-MKIIAMP800-MKIIAMP1000-MKIIAMP2000-MKII
Muziekvermogen2 x 240W 4Ω 2 x 480W 4Ω 2 x 600W4Ω 2 x 800W 4Ω 2x 1500W 4Ω
2 x 160W 8Ω 2 x 320W 8Ω 2 x 400W8Ω 2 x 600W 8Ω 2x 1000W 8Ω
THD 1% 1% 1% 1% 1%
Freq. bereik 20Hz-20KHz-0.5/+1dB20Hz-20KHz-0.5/+1dB20Hz-20KHz-0.5/+1dB20Hz-20KHz-0.5/+1dB20Hz-20KHz-0.5/+1dB
S/R verhouding >89dB >89dB >89dB >89dB
Kanaalscheiding (f=1kHz)56dB 54dB 54dB 52dB 50dB
Ingangsniveau 850mV 850mV 850mV 850mV
Ingangsimpedantie20KΩ 20KΩ 20KΩ
Voeding 220-240V~50/60Hz220-240V~50/60Hz220-240V~50/60Hz220-240V~50/60Hz220-240V~50/60Hz
Statisch stroomverbruik7W 9W 11W14W20W