IBIZA SOUND AMP1000-MKII - Odbiornik
AMP1000-MKII - Odbiornik IBIZA SOUND - Bezpłatna instrukcja obsługi
Znajdź bezpłatnie instrukcję urządzenia AMP1000-MKII IBIZA SOUND w formacie PDF.
📄 36 strony Polski PL Pobierz 💬 Pytanie AI
Notice IBIZA SOUND AMP1000-MKII - page 27
Prosze wybrac swoj jezyk i podac email: wyslemy specjalnie przetlumaczona wersje.
Pytania użytkowników dotyczące AMP1000-MKII IBIZA SOUND
0 pytanie dotyczące tego urządzenia. Odpowiedz na te, które znasz, lub zadaj własne.
Zadaj nowe pytanie dotyczące tego urządzenia
E-mail pozostaje prywatny: służy tylko do powiadamiania Cię, jeśli ktoś odpowie na Twoje pytanie.
Brak pytań. Zadaj pierwsze pytanie.
INSTRUKCJA OBSŁUGI AMP1000-MKII IBIZA SOUND
- Nigdy nie podłączaj ani nie odłączaj wtyczki sieciowej wilgotnymi lub mokrymi rękami.
- Zawsze wyciągaj wtyczkę z gniazdka sieciowego:
- Przed czyszczeniem urządzenia
- Jeśli będzie burza
- Jeżeli nie będziesz używać urządzenia przez dłuższy okres czasu (>1 tydzień)
- Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas jego obsługi.
  • Używaj urządzenia wyłącznie w klimacie umiarkowanym, a nie w środowisku tropikalnym.
ELEMENTY STERUJACE NA PANELU PRZEDNIM:
  1. Włącznik/wyłącznik z diodą LED zasilania
  3. Wskaźnik LED : Pokazuje główny poziom wyjściowy.
PRZYŁĄCZA TYLNE
1. Wejście liniowe
Podłącz wyjście główne miksera lub źródła dźwięku do wejścia 6,35 mm lub RCA (XLR w AMP2000-MKII) wzmacniacza.
2. Wyjścia głośnikowe
ZASILACZ
Sieć elektryczna
INSTALACJA
POŁĄCZENIA ELEKTRYCZNE
Przed podłączeniem wzmacniacza do gniazdka ściennego należy sprawdzić następujące punkty
  • Napięcie sieciowe musi odpowiadać napięciu zasilania wskazanemu na panelu tylnym (+/-10%)
  • Włącznik/wyłącznik musi znajdować się w pozycji OFF
  • Przed odłączeniem przewodu zasilającego należy wyłączyć wzmacniacz.
ZASILANIE WŁĄCZ / WYŁĄCZ
POŁĄCZENIA AUDIO
ZAPOBIEGANIE I WYKRYWANIE ZAKŁÓCEŃ
SPECYFIKACJE
AMP300-MKIIAMP600-MKIIAMP800-MKIIAMP1000-MKIIAMP2000-MKII
Moc muzyczna 2 x 240 W 4Ω 2 x 480 W 4Ω 2 x 600W 4Ω 2 x 800W 4Ω 2 x 1500W 4Ω
2 x 160 W 8 Ω 2 x 320 W 8 Ω 2 x 400 W 8 Ω 2 x 600 W 8 Ω 2 x 1000 W
THD przy 1 kHz 1% 1% 1% 1% 1%
Częstotliwość Zakres20Hz-20 KHz - 0,5/+1dB20Hz-20KHz -0,5/+1dB20Hz-20KHz -0,5/+1dB20Hz-20KHz -0,5/+1dB20Hz-20KHz -0,5/+1dB
Stosunek sygnał/ szum>89dB >89dB >89dB >89dB >89dB >89dB
Separacja kanałów (f=1kHz)56dB 54dB 54dB 52dB 50dB
Poziom wejściowy850mV850mV850mV850mV850mV
Impedancja wejściowa20KΩ20KΩ20KΩ20KΩ20KΩ