IBIZA SOUND XTK12A-MKII - Luidspreker
XTK12A-MKII - Luidspreker IBIZA SOUND - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis XTK12A-MKII IBIZA SOUND in PDF-formaat.
📄 52 pagina's Nederlands NL Downloaden 💬 AI-vraag
Notice IBIZA SOUND XTK12A-MKII - page 15
Kies uw taal en geef uw e-mailadres: we sturen u een specifiek vertaalde versie.
Gebruikersvragen over XTK12A-MKII IBIZA SOUND
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
Nog geen vragen. Stel de eerste vraag.
GEBRUIKSAANWIJZING XTK12A-MKII IBIZA SOUND
NL - Handleiding - p. 15
De bliksem in de driehoek vestigt de aandacht van de gebruiker op een elektrische schokrisico.
CORRECTE VERWIJDERING VAN DIT PRODUCT
CE Voldoet aan de europese CE richtlijnen
Alléén voor gebruik binnenshuis
Elektrische veiligheidsklasse I - alleen op een stopcontact met randaarde aansluiten
BELANGRIJKE VEILIGHEIDS- EN RISICOWAARSCHUWINGEN
- Het toestel en de batterijen niet aan extreme temperaturen blootstellen ( < +5^ / > ^35^ ).
- Het apparaat mag niet worden blootgesteld aan sterke trillingen of zware mechanische belasting.
- Gebruik het apparaat alleen in een gematigd klimaat, niet in een tropische omgeving.
- Defecte stroomkabels mogen enkel vervangen worden door specialisten. Gevaar van elektrische schok!
- Om letsel of vallen te voorkomen, tilt u het apparaat alleen op met de meegeleverde handgreep.
- Om letsel of vallen te voorkomen, gebruikt u het product niet als stoel.
STAND MONTAGE
  • Als u een standaard gebruikt, moet u de volgende voorzorgsmaatregelen in acht nemen:
  • Controleer altijd of de standaard op een vlakke en stabiele ondergrond staat.
  • Verwijder alle aangesloten kabels voordat u de box verplaatst.
  • Zorg ervoor dat u de poten van het statief volledig uitstrekt.
  • Plaats de standaard zodanig dat de benen geen struikelgevaar vormen.
  • Probeer niet meer dan één luidspreker op een standaard te plaatsen.
ZEKERING VERVANGEN
AANSLUITINGEN
OPERATIE
  • Voordat u het apparaat inschakelt, zet u de volumeregelaar op het minimum.
  • Sluit de audiobron aan op de juiste ingangsaansluiting.
  • Sluit de doos aan op de voeding.
  • Schakel de audiobron in, gevolgd door de actieve luidspreker.
  • Stel het volume in met de betreffende knop.
  • Pas de lage en hoge tonen aan.
BEDIENELEMENTEN & CONNECTOREN OP DE ACHTERKANT
XTK8A-MKII / XTK10A-MKII XTK12A-MKII / XTK15A-MKII
1 SD-kaart Ingang SD-kaart Ingang
2 USB-ingang USB-ingang
3 Display Display
9 Volumeregeling voor microfooningang Volumeregeling voor microfooningang 1
10 Volumeregeling voor lijninvoer Volumeregeling voor microfooningang 2
11 XLR-microfooningang XLR-microfooningang
12 Lijningang, 2 x RCA-connectoren XLR-microfooningang
13 Volumeregeling voor het verhogen/verlagen van het hoge frequentieniveau6.35mm Jack-microfooningang
14 Volumeregeling voor het verhogen/verlagen van het lage frequentieniveau6.35mm Jack-microfooningang
15 Lijnuitgang, 2 x RCA-connectoren Volume controle voor Line in / MP3 player
16 Hoofdvolumeregeling Schakelaar tussen Line in / Media player ingang
17 Aan/uit-schakelaar Lijningang, 2 x RCA-connectoren
18 Zekering Lijningang, 2 x RCA-connectoren
19 AC-ingangsconnector Hoofdvolumeregeling
20 Volumeregeling voor het verhogen/verlagen van het hoge frequentieniveau
21 Volumeregeling voor het verhogen/verlagen van het lage frequentieniveau
22 Luidspreker uitgang via Speakon
23 Aan/uit-schakelaar
24 AC-ingangsconnector
25 Zekering
MEDIA PLAYER
AANSLUITING
Sluit het apparaat aan op een stopcontact en druk op de aan/uit-knop om het aan/uit te zetten.
BLUETOOTH MODUS
  1. Druk kort op de BT-knop om de Bluetooth-verbinding in te schakelen, het display toont "bLUE".
TWS VERBINDING TUSSEN TWEE IBIZA - XTK MODELLEN
ONDERHOUD
SPECIFICATIES
Model XTK8A-MKII XTK10A-MKII XTK12A-MKII XTK15A-MKII
Max. vermogen 200W 300W 500W 600W
Versterker Class D, Mono-Amp. Class D, Mono-Amp. Class A/B,Mono-Amp.Class A/B, Mono-Amp.
Woofer 8" 10" 12" 15"
Spreekspoel 25.5mm 38.6mm 38.6mm 50.5mm
Driver25mm Compression
ModiMP3 (USB/BT/TWS)
BT frequentie band2402-2480MHz
Max. RF emissie waarde3.35dBm
Voedingsspanning230V~ 50/60Hz
Afmetingen235 x 220 x 375mm290 x 255 x 435mm395 x 365 x 585mm420 x 365 x 685mm