IBIZA SOUND SLK10A-TWS - Luidspreker
SLK10A-TWS - Luidspreker IBIZA SOUND - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis SLK10A-TWS IBIZA SOUND in PDF-formaat.
📄 40 pagina's Nederlands NL Downloaden 💬 AI-vraag
Notice IBIZA SOUND SLK10A-TWS - page 12
Kies uw taal en geef uw e-mailadres: we sturen u een specifiek vertaalde versie.
Gebruikersvragen over SLK10A-TWS IBIZA SOUND
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
Nog geen vragen. Stel de eerste vraag.
GEBRUIKSAANWIJZING SLK10A-TWS IBIZA SOUND
NL - Handleiding - p. 12
4 De bliksem in de driehoek vestigt de aandacht van de gebruiker op een elektrische schokrisico.
CORRECTE VERWIJDERING VAN DIT PRODUCT
CE Voldoet aan de europese CE richtlijnen
Alléén voor gebruik binnenshuis
BELANGRIJKE VEILIGHEIDS- EN RISICOWAARSCHUWINGEN
- Gebruik het apparaat alleen in een gematigd klimaat, niet in een tropische omgeving.
- Defecte stroomkabels mogen enkel vervangen worden door specialisten. Gevaar van elektrische schok!
- Om letsel of vallen te voorkomen, tilt u het apparaat alleen op met de meegeleverde handgreep.
- Om letsel of vallen te voorkomen, gebruikt u het product niet als stoel.
SONIC GUARD
GEBRUIK
Verminder het volume tot het minimum alvorens u het toestel inschakelt.
AFSPELEN VAN MP3/WMA MUZIEK
  1. Zet de aan/uit schakelaar op ON. De led indicator (19) licht op.
  2. Sluit een USB (2) of SD medium (3) op de geschikte ingang aan
  3. Kies USB via de MODE toets (4)
  4. Kies een titel via de ▶ of ◀ toetsen (5) en druk op ▶∥(7)
AFSPELEN VAN MUZIEK VIA DE LINE INGANG
    • Pas het volume aan (8 en 12).
MIC-INGANGEN
  • Bedien het microfoonvolume met de volumeregeling (12).
REC-FUNCTIE
BLUETOOTH FUNCTIE
  2. Activeer de Bluetooth functie op uw smartphone of tablet PC.
  3. De box verschijnt onder de naam IBIZA PORT en kan nu met het mobile toestel worden gepairt.
BEDIENINGSELEMENTEN OP HET ACHTERPANEEL
  1. Display
  2. USB poort
  3. SD-aansluiting
  4. MODUS: Blader door USB / LIJN / BLUETOOTH
  5. Vorige/volgende/volumeregeling
  6. Opgenomen bestand opnemen/afspelen
  7. Speel pauze
  8. Microfoonvolume
  9. MIC ECHO-bediening
  10. Treble-regeling
  11. Bascontrole
  12. Lijnvolumeregeling
  13. Microfooningangen
  14. Lijningang
  15. Mix-uitgang
  16. Aan / uit knop
  17. 8 ohm uitgang naar een andere luidspreker
  18. Netingang
19. Power-indicator: licht op wanneer het apparaat is ingeschakeld
AFSTANDSBEDIENING
Aan/uit toets
MODE: Druk op totdat de gewenste bedieningsmodus wordt weergegeven
MUTE: Geluid stop
REC: Druk om een opgenomen bestand te starten, te stoppen en af te spelen
◄◄/CH-: terug naar het vorige nummer.
▶/CH+: Ga naar het volgende nummer.
RPT: Eén herhalen/alle nummers herhalen
VOL-: Verlaag het volume
VOL+: Verhoog het volume
EQ: Kies uit verschillende geluidsmodi (Rock, Pop, Jazz, Klassiek, Flat)
Cijfer toetsen: Toets het gewenste nummer in
ENTER: Nadat u uw keuze hebt gemaakt, drukt u op ENTER om te bevestigen.
IBIZA SOUND SLK10A-TWS - Aan/uit toets - 1
text_image MODE MUTE ▶II SCAN REC CH- CH+ RPT TWS VOL- VOL+ EQ TRK 0 1 ENTER 2 3 4 5 6 7 8 9
ADVIES VOOR BATTERIJEN IN DE AFSTANDSBEDIENING
IBIZA SOUND SLK10A-TWS - ADVIES VOOR BATTERIJEN IN DE AFSTANDSBEDIENING - 1
WAARSCHUWING
Houd nieuwe en oude batterijen buiten het bereik van kinderen.
ONDERHOUD
SPECIFICATIES
Woofer 10"/25cm
Max.vermogen 400W
Ingebouwde versterker 250W
Impedantie 8 Ohm
Gevoeligheid 97dB
Max. RF-messievermogen van BT 3dBm
Frequentiebereik 45Hz - 20kHz