IBIZA SOUND DJM150BTVHF - Mengpaneel
DJM150BTVHF - Mengpaneel IBIZA SOUND - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis DJM150BTVHF IBIZA SOUND in PDF-formaat.
📄 36 pagina's Nederlands NL Downloaden 💬 AI-vraag
Notice IBIZA SOUND DJM150BTVHF - page 25
Kies uw taal en geef uw e-mailadres: we sturen u een specifiek vertaalde versie.
Gebruikersvragen over DJM150BTVHF IBIZA SOUND
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
Nog geen vragen. Stel de eerste vraag.
GEBRUIKSAANWIJZING DJM150BTVHF IBIZA SOUND
  1. Buton functie Talkover
LET OP
GEVAAR VAN ELEKTRISCHE SCHOKKEN
NIET OPENEN
IBIZA SOUND DJM150BTVHF - NIET OPENEN - 1
De bliksem in de driehoek vestigt de aandacht van de gebruiker op een elektrisch schokrisico
Controles
1. Mic 1 connector
Sluit uw microfoon met 6.35mm jack op.dequeue connector aan.
2. MIC Level Control
Stelt het volume van uw microfoon in.
Stelt het volume van de draadloze microfoon in.
4. MIC Tone control
Stelt de klan van de microfoon in.
5. Talkover toets
6. Line/BLUETOOTH/MP3 schakelaar
Kies het ingangssignaal voor het individuele kanaal.
7. Gain Control
Stelt het niveau van het ingangskanaal in.
8. Treble Control
Verhoogt of vermindert de hoge tonen van het ingangskanaal.
9.Middle Control
Verhoegt of vermindert de midden tonen van het ingangskanaal.
10. Bass Control
Verhoegt of vermindert de lage tonen van het ingangskanaal.
11. Channel Fader
Stelt het volume van elke kanaal in.
12. Crossfader
Mengt de signalen van de twee kanalen. In de middenpositie zijn beiden kanalen hoorbaar.
13. Hoofdtelefoo n connector
Sluit uw hoofdtelefoon met een impedantie tussen 8 en 600 ohm op deze connector aan.
14. Cue Button
Kies het kanaal dat u in de hoofdtelefoon wilt luisteren.
15. PHONE/MON OUT toets
Druk deze knop om de hoofdtelefoon of monitor uitgang te kiezen.
16. Master Control
Stel het niveau van de master uitgang in.
17. Master Level Display
De LED display toont het niveau van de linker en rechter master uitgang.
18. USB STICK CONNECTOR
Ingang voor een USB stick.
19. USB CONTROLES
USB player controls
a: |<< : Gaat maar het begin van de lopende track of kiest de vorige track..
b: Play/Pause:Bij iedere druk op deletoets schakelt het toestel tussen afspelen en pauze.
c: >>|: Kiest de naaste track.
d: VOL-: Vermindert het volume van de MP3 speler
e: VOL+(28): Verhoogt het volume van de MP3 speler
f: EQ(29): Kies het gewenste effect.
g: LED DISPLAY(30): Toont MP3 informatatie.
20. SIGNAL LED
Licht op als een signal van de draadloze microfoon aanwezig is
IBIZA SOUND DJM150BTVHF - SIGNAL LED - 1
OMSCHRIJVING VAN HET ACHTERPANEL
22. Power schakelaar
Drukken om het toestel aan te schakelen. De ledlicht op wonneer het toestel aangeschakeld is.
23. AC aansluiting
Het toestel worden met een 12Vac adapter geleverd. Sluit de 12Vac jack aan alvorens u de adapter op het Lichtnet aansluit.
24. Master uitgang
25. MON uitgang
26. Line ingangsconnectoren
Deze tulp ingangen zijn voor kanaal 1 & 2.
27. VHF antenna
Volledig uittrekken op een optimale ontvangst van de draadloze microfoon te garanderen.
BLUETOOTH PAIRING PROCEDURE
Kies de positie BT op de ingangsschakelaar van kanaal 1. Zet uw bluetooth device (bijv. GSM) op Zoekmodus. Schakel het mengpaneel aan. Kies BLUETOOTHussen de gezonden toestellen. U kunt nu uw muzzlek via kanaal 1 in het mengpaneel sturen.
DRAADLOZE MICROFOON
  • Open het batterijvak d.m.v. een schroevendraier enplaats een 1,5V batterij met de juiste polariteit. Sluit hetvak en draai de schroeven vast.
  • Indien de "LOW-BATT" led op de microfoon oplicht, cervang de batterij.
SPECIFICATIONS
INGANGEN:
Microfoon. 3mV/2.2kΩ
Lijn 150mV/47kΩ
UITGANGEN:
Main 0 dB/1V600Ω
MON 0 dB/1V600Ω
PHONE 300mW/16-32Ω
Toon controle
Treble. +12dB / - 12dB
Midden .+12dB/-12dB
Bas. +12dB / - 12dB
ALGEMEEN:
Frequentiebereik. 20Hz~20 kHz ±2dB
Vervorming. <0.02%