IBIZA SOUND DJM150BTVHF - Mikser
DJM150BTVHF - Mikser IBIZA SOUND - Bezpłatna instrukcja obsługi
Znajdź bezpłatnie instrukcję urządzenia DJM150BTVHF IBIZA SOUND w formacie PDF.
📄 36 strony Polski PL Pobierz 💬 Pytanie AI
Notice IBIZA SOUND DJM150BTVHF - page 32
Prosze wybrac swoj jezyk i podac email: wyslemy specjalnie przetlumaczona wersje.
Pytania użytkowników dotyczące DJM150BTVHF IBIZA SOUND
0 pytanie dotyczące tego urządzenia. Odpowiedz na te, które znasz, lub zadaj własne.
Zadaj nowe pytanie dotyczące tego urządzenia
E-mail pozostaje prywatny: służy tylko do powiadamiania Cię, jeśli ktoś odpowie na Twoje pytanie.
Brak pytań. Zadaj pierwsze pytanie.
INSTRUKCJA OBSŁUGI DJM150BTVHF IBIZA SOUND
OSTRZEJEZENIE
RYZYKO PORAZENIA PRADEM
NIE OTWIERAC
Aby uniknac porazenia pradem, nie odkrcej frontu, ani dolnejPokrywy urzadzenia.
Zadna z czeci nieMZebycnaprawiona przyz uzytkownika.
Serwisuj sprezt w autoryzowanym serwisie.
Odlacz kabel zasilajczy przyd usunieciem Pokrzywy tylnej w celu dostepu do przy.§acznika gain.
Nie umieszczaj otwartego ognia (np. zapalonych--) w_CITY urzadzenia.
Urzadzenie powinno byc uzytkowane w klimacie umiarkowanym.
Urzadzenia powinno byc czyszczone sucha scierka. Unikaj Rozpuszczalinów lub innych detergentow.
IBIZA SOUND DJM150BTVHF - NIE OTWIERAC - 1
Znak blyskawicy w trojkacie sluzy ostrzezeniu uzytkownika przyrzkiem porazenia pradem.
Opis funkcjimiksera
  1. Gniazdo mikrofonowe
Podlacz tutaj mikrofon z wtykiem Jack 6,3 mm.
  1. Poziom gliśnosci mikrofonu
Za pomocę tegoPokrętla możesz regulowej gośnosć mikrofonu.
  1. Poziom glosnosci mikrofonu bezprzewodowej VHF
Za pomocageto pokretla mozes regulawc glosnosc mikrofonu bezprzewodowo.
  1. Regulacja barwy mikrofonu
  2. Przycisk Talkover
  1. Przelacznik Line/BT/MP3
Uzyjkiego przyȩcznika, aby wybrać zródró sygnatu na danym kanale.
  1. Pokretto Gain
Uzyj tego Pokretla, aby ustawic poziom wejsciowy danego kanatu.
  1. Korekcja tonów wysokich
  2. Korekcja tonów srednich
  3. Korekcja tonów niskich
  4. Suwak kanatu
Uzywaj go, jestli chcesz zwiększyc lub zmniejszyc gośnosć danego kanatu.
  1. Crossfader
  1. Gniazdo sluchawkowe
Podlacz tutuj stuchawski z impedancja pomiedzy 8 a 600 Ohm.
  1. Przycisk Cue
Uzyj tego przycisku, aby wybrany kanat by monitorowy na słuchawkach.
  1. Przycisk PHONE/MON OUT
Regulacja poziomu gośnosci wyjscia Master.
17. Poziom wysterowania Master
Wskaznik biodowyPokazujuc ywsterowanie lewego i prawego kanalu wyjscia Master.
18. Gniazdo USB
Gniazdo stuace do podlaczenia paminsci przenosnej.
19. Przyciski odtwarzacza
a: | << : Uzyj tego przycisku, aby przyzejć dośćtu odtwarzanego utworu lub wybrać poprzedni utwor.
b: Play/Pause: Przycisk odtwarzania/pauzy.
c: >>|: Uzyj体系建设przycisku,aby wybrać kolejny utwor.
d: VOL.: Uzyjkiego przycisku, aby zmiejeśczyć gośnosć odtrwarzacza.
e: VOL+: Uzyj togo przycisku, aby zwiekszyć gośnosć odtrwarzacza.
f: EQ(29): Predefiniowane ustawienia korektora graficznego.
g: LED DISPLAY(30): Wyświetlacz LED.
20. Wskaznik syngalu mikrofonu bezprzewodowej
Zapala sie, gdy mikser odbierze sygnat z mikrofonu bezprzewodowo VHF.
IBIZA SOUND DJM150BTVHF - Wskaznik syngalu mikrofonu bezprzewodowej - 1
OPIS PANELU TYLNEG
22. Włacznik zasilania
Uzyjkiego przyȩćznika, aby uruchomic urzadzenia. Po uruchomieniu zapali są dioda LED.
23. Gniazdo zasilania
Do urzadzenia dozaczany jest zasilacz 12V AC. Podlacz urzadzenie do prudu za posrednictwem zasilacza.
24. Wyjscie Master
Wyjscie stuace do podlaczenia do wzmacniacza. Zlacza RCA (cinch).
25. Wyjscie MON
26. Gniazda wejschia liniowego
Wejósca dla kanalu 1 oraz 2. Złacza RCA (cinch).
27. Antena VHF
Roztóz maksymalnie, aby odbierac sygnat z mikrofonu bezprzewodowej.
PAROWANIE BLUETOOTH
MIKROFON BEZPRZEWODY
  • OtwórzPokrywewaterii za pomocá srbokrétu. Wlóz baterie 1,5V (w zestawie) w odpowiednej polaryzacji. ZamknijPokryw权益 dokrć srbuki.
  • Jesli na mikrofonie zaświeci są dioda "LOW - BATT", wymiń baterie.
SPECYFIKACJA
WEJSCIA:
Mikrofonowe. 3mV/2.2kO
Liniowe 150mV/47 kΩ
WYJSCIA:
MASTER. 0 dB/1V600Ω
MON 0 dB/1V600Ω
PHONES (stuchawkowe) 300mW/16-32Ω
Korekcja tonów
Wysokie (soprany) .+12dB/-12dB
Srednie .+12dB/-12dB
Niskie (basy) .+12dB/-12dB
OGOLNE:
Pasmo przenoszenia 20Hz\~20 kHz ± 2 dB
Znieksztacenia. <0.02%