BLAUPUNKT ISDRG1200 - Alarmsysteem
ISDRG1200 - Alarmsysteem BLAUPUNKT - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis ISDRG1200 BLAUPUNKT in PDF-formaat.
📄 38 pagina's Nederlands NL Downloaden 💬 AI-vraag
Notice BLAUPUNKT ISDRG1200 - page 28
Kies uw taal en geef uw e-mailadres: we sturen u een specifiek vertaalde versie.
Gebruikersvragen over ISDRG1200 BLAUPUNKT
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
Nog geen vragen. Stel de eerste vraag.
GEBRUIKSAANWIJZING ISDRG1200 BLAUPUNKT
1 - Beschrijving van de onderdelen
  1. Volume + toets
  2. Volume - toets
  3. Selecteer alarm knop
  4. Aan/Uit knop
  5. Batterijcompartiment
  6. Aansluiting 12 V/DC 1 A
  7. Radar sensor
  8. Luidspreker
  9. AAN/UIT LED indicator
  10. INGESCHAKELD LED
    Indicator
  11. Signaal LED
  12. AAN/UIT knop
  13. Selecteer alarm knop
  14. Alarm knop
  15. Oogje met karabijnhaak
  16. Batterijcompartiment
2 - Inhoud van de verpakking
1 x Radar Guard ISD-RG1200
2 x Afstandsbediening
1 x Voedingsadapter
1 x Handleiding
1 x Batterij CR2032
3 - Installeren
  • Sluit de ronde stekker van de voeding aan op de 12 V/DC 1 A-aansluiting (6).
Optioneel: Plaats 8x 1,5 V AA batterijen (niet meegeleverd) in het batterijcompartiment (5). Zorg dat de + en - polen zijn geplaatst als aangegeven in het batterijcompartiment. Sluit het batterijcompartiment. Wij raden het gebruik van oplaadbare batterijen af omdat deze een lager voltage hebben.
Let op:
  • Vervang de batterijen als de AAN/UIT indicatorlamp zwakker gaat branden of uit gaat.
  • Verwijder de batterijen als het apparaat voor een langere tijd niet wordt gebruikt.
BLAUPUNKT ISDRG1200 - Let op: - 1
Belangrijke opmerking:
5 - Reiniging en onderhoud
  • Schakel het apparaat uit en trek de stekker uit het stopcontact voor het reinigen.
  • Dompel het product nooit onder in water of een andere vloeistof.
  • Reinig de behuizing met een droge, pluisvrije doek.
6 - Veiligheidsinstructies
  • Gebruik uitsluitend de meegeleverde voedingsadapter.
  • Het systeemgeluid is erg hard, houd het toestel nooit dicht bij het oor.
  • Om veiligheidsredenen dient u de stekker uit het stopcontact te verwijderen tijdens onweer.
Nederlands
7 - Technische specificaties
ISD-RG1200
Ingangsspanning / stroom.... 12 V DC, 1 A via voedingsadapter
Backup batterij.... 8 x 1,5 V batterij type AA
Stroomverbruik.... ≤ 6 W
Stroomverbruik in stand-by .... ≤ 7 mA
Dynamisch stroomverbruik.... ≤ 500 mA
Geluidsniveau....≤ 95 dB
Geluidsniveau deurbel.... 70-95 dB
Geluidsniveau blaffende hond.... 65-95 dB
Geluidsniveau alarm.... 75-95 dB
Zendfrequentie/vermogen.... 5,8 GHz, 1 mW
Detectiehoek 360°
Radar detectiebereik (open gebied): 0 – 15 m (achter), 0 – 3,5 m (voor), 0 – 7 m (zijkant)
Gebruikscondities.... 0 tot +40 °C, 20 % – 85 % RV
Opslagcondities.... 0 tot +40 °C, 20 % – 50 % RV
Afmetingen (B x H x D): 154 x 160 x 110 mm
Uitgangsspanning / stroom.... 12 V DC, 1 A
Lengte kabel.... 1,5 m
Afstandsbediening
Werkspanning.... 1 x 3V knoopcel type CR2032
Bereik (open gebied) max. 60 m
Zendfrequentie/vermogen 433 MHz, 0,1 mW
BLAUPUNKT ISDRG1200 - Afstandsbediening - 1
text_image 1 2 3 4 11 12 13 14 15 16 10 9 8 7 Select Alarm On/Off CR2032 + 6 5
Radaralarmovervågning - ISD-RG1200 manual
1 - Beskrivelse af dele
  1. Knappen Volume +
  2. Knappen Volume -
  3. Knappen Vælg alarm
  4. Tænd/sluk-knap
  5. Batterirum
  6. Tilslutningsstik 12 V/DC 1 A