DJLIGHT60 - Lampă IBIZA SOUND - Manual de utilizare gratuit
Găsiți gratuit manualul dispozitivului DJLIGHT60 IBIZA SOUND în format PDF.
Întrebările utilizatorilor despre DJLIGHT60 IBIZA SOUND
0 întrebare despre acest aparat. Răspundeți la cele pe care le cunoașteți sau puneți-vă propria.
Pune o întrebare nouă despre acest aparat
MANUAL DE UTILIZARE DJLIGHT60 IBIZA SOUND
ATENTIE NU DESCHIDETI CARCASA PERICOL DE ELECTROCUTARE
În conformitate cu cerințele standarului CE.
Produsul este destinat doar utilizării în interior
Distanța minimă între aparat și alte obiecte
INSTRUCTIUNI PRIVIND SIGURANTA
- Acest produs este destinat numai utilizării în interior!
- Nu conectați dispozitivul la un pachet de dimmer.
- Asigurati-vă că cablul de alimentare nu este niciodată ondulat sau deteriorat.
- Nu deconectați niciodată cablul de alimentare trăgând sau trăgând de cablu.
- Evitați expunerea directă a ochilor la sursa de lumină în timp ce acesta este pornit.
INSTALAREA PRODUSULUI
Avertisment: Purtati luminile numai de mâner.
CONEXIUNE LA SURSA DE ALIMENTARE
CONECTAREA CABLULUI DE SEMNAL
text_image
OUTOUTINOUTOUTPANOUL DE CONTROL
Buton Functie
MENU Pentru a accesa meniul sau pentru a reveni la o optiune anterioară de meniu
UP Derulează prin opțiunile de meniu în ordine crescătoare
DOWN Derulează prin opțiunile de meniu în ordine descrescătoare
ENTER Pentru a selecta și stoca meniul sau opțiunea curentă dintr-un meniu
text_image
Codul variază de la 001 la 512.
TELECOMANDA
PAR JUMP: Salt de culoare al cutiei PAR
PAR (roşu): Modul automat al can. PAR
PAR (verde): Modul de sunet al cutiei PAR
GRADUAL: Schimbarea treptată a PAR Light
LED (roşu): Modul automat al efectelor luminii lunii
LED (verde): Modul de sunet al efectelor luminii lunii
FLASH: Efecte blit ale luminii egale
COLOR -/+: navighează printre culori
SEN -/+ : Mărește/descrește sensibilitatea sunetului în modul controlat de sunet
ON/OFF AUTO MIX SOUND MIX PAR JUMP PAR PAR GRADUAL LED LED FLASH COLOR SEN ibiza LIGHTTELECOMANDA IR
Vă rugăm să utilizați telecomanda la o distanță de 6m și 30° între telecomandă și
Este posibil ca telecomanda să nu funcționeze corect dacă senzorul este expus la soare puternic.
Dacă telecomanda nu funcționează corect, vă rugăm să verificați bateriile.
INSTALAREA BATERIEI ÎN TELECOMANDĂ
- Asezați telecomanda cu fața în jos pe o suprafață plană.
- Împingeti capacul compartimentului în direcția săgeții.
- Deschideti compartimentul bateriei deschis.
- Scoateți bateria veche și instalați-o pe cea nouă (23A 12V).
- Glisați ușor compartimentul bateriei închis. Se blochează automat.
RECOMANDĂRI PENTRU BATERII
ATENTIE
Pericol de explozie dacă bateria este înlocuită incorrect.
Înlocuiti doar cu același tip sau cu un tip echivalent.
Bateriile nu trebuie expuse la căldură excesivă, cum ar fi soarele, focul sau altele asemenea.
AVERTISMENT
CURĂȚAREA CORPURILOR
- Curățați cu o cârpă moale și cu lichid normal de curățare a sticlei.
- Uscați întotdeauna bine piesele.
DEPANARE
| Problemă Solutie | |
SPECIFICATII
| Tensiune | 220-240V~ 50/60Hz |
| Consum | 60W |
| Sursă de lumină | PAR: 12 x 1 W (RGBW) x 2 |
| Sursa de lumină | MOON: 60 x 50 mm RGBWA x 2 |