MW13150W - Mikrohullámú sütők AMICA - Ingyenes használati útmutató
Találja meg az eszköz kézikönyvét ingyenesen MW13150W AMICA PDF formátumban.
Felhasználói kérdések a következőről MW13150W AMICA
0 kérdés erről a készülékről. Válaszolj azokra, amiket ismersz, vagy tedd fel a sajátod.
Tegyél fel egy új kérdést erről a készülékről
HASZNÁLATI ÚTMUTATÓ MW13150W AMICA
Mikrohullámú sütő 17 literes
HU
13
Инструкция за употреба
Nagyon köszönjük. . .
HU
TARTALOMJEGYZÉK
BIZTONSÁGGAL KAPCSOLATOS ÓVINTÉZKEDÉSEK....15
MÜSZAKI ADATOK....16
FELSZERELÉS....16
RÁDIÓ INTERFERENCIA....16
A MIKROHULLÁMÚ SÜTÖBEN TÖRTÉNŐ FÓZÉS......17
FÖLDELÉSI UTASÍTÁSOK....17
MIELÖTT HÍVNÁ A SZERVIZT....17
EDÉNYEKKEL KAPCSOLATOS TANÁCSOK....18
ALKATRÉSZEK NEVE....19
VEZÉRLÓPANEL....20
KEZELÉS....21
TISZTÍTÁS ÉS KARBANTARTÁS....21
ÜZEMBEHELYEZÉS....22
ELHASZNÁLT KÉSZÜLÉKEK SELEJTEZÉSE....24
A KÁROS MIKROHULLÁMÚ SUGÁRZÁS MEGELŐZÉSÉT SZOLGÁLÓ ÓVINTÉZKEDÉSEK
a. Ajtó (ferde),
b. Zsanérok és zárak (törött illetve meglazult),
BIZTONSÁGGAL KAPCSOLATOS ÓVINTÉZKEDÉSEK
- A készülék használatba helyezése előtt el kell olvasni a használati utasítást.
- Ne kapcsolja be az üres sütöt.
- A tüzveszély csökkentésének céljából a sütőtérben:
- Távolítsa el a papír vagy műanyag zacskókon lévő drótcsomókat, mielőtt azokat a sütőbe helyezi.
- A gyerekeket felügyelet alatt kell tartani, hogy ne használják a készüléket játékra.
MÜSZAKI ADATOK
| Energiafogyasztás: | 230V ~ 50Hz, 1200W (mikrohullám) |
| Besorolás szerinti mikrohullámú teljesítmény: | 700W |
| Működési frekvencia: | 2450MHz |
| Külső méretek: | 262mm (magasság) x 452mm (szélesség) x 335mm (mélység) |
| A mikrohullámú belső tér méretei: | 210mm (magasság) x 315mm (szélesség) x 279mm (mélység) |
| Ürtartalom: | 17 liter |
| Főzés egységessége: | Forgótányér rendszer |
| Nettó súly: | Kb. 10,5 kg |
FELSZERELÉS
- Győződjön meg róla, hogy ne maradjon csomagolóanyag a belső térben.
- Ne használja a sütőt a szabadban.
RÁDIÓ INTERFERENCIA
- Az ajtó és a záródó felületek megtisztítása.
- A rádió vagy a tv-készülék vevőantennájának újrabeállítása.
- A mikrohullámú sütő áthelyezése a vevőberendezéshez képest.
- A mikrohullámú sütő áthelyezése távolabbra a vevőberendezéstől.
A MIKROHULLÁMÚ SÜTÓBEN TÖRTÉNŐ FÓZÉS
FÖLDELÉSI UTASÍTÁSOK
Figyelem:
A fő kábelkötegben lévő vezetékek színekkel vannak megjelölve a következő szabályok szerint:
Zöld és Sárga = FÖLDELÉS
Kék = SEMLEGES
Barna = FÁZIS
MIELŐTT HÍVNÁ A SZERVIZT
Ha a sütő nem működik:
- Ellenőrizze a vezérlőpanel és az óra megfelelő beállítását.
- Ellenőrizze az ajtó megfelelő záródását és az ajtó biztonsági zárrendszerének működését.
Máskülönben a mikrohullámú energia nem lép működésbe a gép belsejében.
EDÉNYEKKEL KAPCSOLATOS TANÁCSOK
Az alábbi lista egy általános útmutató a megfelelő eszközök kiválasztására.
| EDÉNYEK | MIKROHULLÁM |
| Hőálló üveg | Igen |
| Nem hőálló üveg | Nem |
| Hőálló kerámia | Igen |
| Mikrohullámálló műanyag edény | Igen |
| Sütőpapír | Igen |
| Fémtálca | Nem |
| Fém rostély | Nem |
| Alumínium fólia és fóliaedények | Nem |
ALKATRÉSZEK NEVE
- Biztonsági ajtózár
- A sütő ablaka
- Hullámterelő
- Görgőgyűrű
- Üvegtálca
- Vezérlő panel
- Ajtó kioldó gomb
VEZÉRLŐ PANEL
text_image
A TELJESÍTMÉNY SZABÁLYZÓ /FÖZÉSI PROGRAM VÁLASZTÓ GOMB
IDŐZÍTŐ GOMB
MIKROHULLÁMÚ FŐZÉS
Egyszerű mikrohullámú főzés esetén hat teljesítmény fokozat közül lehet kiválasztani az adott
esetben legjobbat.
| Beállítás szint | Teljesítmény |
| ALACSONY | 17% |
| OLVASZTÁS | 40% |
| KÖZEPESEN ALACSONY | 48% |
| KÖZEPES | 66% |
| KÖZÉPMAGAS | 85% |
| MAGAS | 100% |