CHD1801M - Wiertarka RYOBI - Bezpłatna instrukcja obsługi
Znajdź bezpłatnie instrukcję urządzenia CHD1801M RYOBI w formacie PDF.
Pytania użytkowników dotyczące CHD1801M RYOBI
0 pytanie dotyczące tego urządzenia. Odpowiedz na te, które znasz, lub zadaj własne.
Zadaj nowe pytanie dotyczące tego urządzenia
INSTRUKCJA OBSŁUGI CHD1801M RYOBI
Urzadzenie DEL Klasy 1
PRZECHOWAJCIE NINIEJSZA INSTRUKCJE.
1) PRZESTRZEN ROBOCZA (MIEJSCE PRACY)
2) BEZPIECZENSTWO ELEKTRYCZNE
3) BEZPIECZENSTWO OSOBISTE
Polski
OGOLNE WYMAGANIA BHP
4) SPOSOB UZYCIA I KONSERWACJA NARZEDZIA
5) SPOSOB UZYCIA I KONSERWACJA AKUMULATORA
6) NAPRAWY
WYMOGI BEZPIECZENSTWA SPECYFICZNE DLA LADOWAREK
Niewastawiajcie ladowarki na sniegczy deszcz.
Polski
b. przydłuźacz jest w dobrym stanie i ma wystarczȩca monoc do przyzewodzenia potrzebnego prȩdu.
Odlaczcie od zasilania ladowarke, ktorej nie uzywacie.
OPIS
Patrz Rysunek 1-6
- Samozaciskowy uchwyt wiertarski
- Spust - wącznik
- Wybierak kierunku obrotów (do przodu / do tylu)
- Koncówski wkręcajace
- Akumulator
- Mechanizm blokady
- Nacijsnijcie na mechanizm blokady w celu wciagniecia akumulatora
- Abyzmniejszyc moment
- Aby zwiekszyc moment
- Pierscien regulowan momentu
- TyI
- Przód
- Wiertlo (nie objeta dostawa)
- Zęby uchwytu narȩźdiowego
- Aby wyjac koncłowke (odkrecić)
- Aby przymocowej kończyk (dokrccić)
- Ladowarka
- Lampka kontrolna
- Dioda oswietlenia strefy robocziej
PARAMETRY TECHNICZNE
| Napiȩcie | 12 V | 14,4 V | 18 V |
| Średnica uchwytu | |||
| zaciskowygo | 0,8-10 mm | 0,8-10 mm | 0,8-10 mm |
| Wącznik | predkość zmienna | predkość zmienna | predkość zmienna |
| Prędkość bez obłowenia | 0 - 600 min-1 | 0 - 650 min-1 | 0 - 650 min-1 |
| Maks moment dokrugania | 10 Nm | 12 Nm | 16 Nm |