PKG15A-SET - Luidspreker IBIZA SOUND - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis PKG15A-SET IBIZA SOUND in PDF-formaat.
Gebruikersvragen over PKG15A-SET IBIZA SOUND
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
GEBRUIKSAANWIJZING PKG15A-SET IBIZA SOUND
NL - Handleiding - p. 17
De bliksem in de driehoek vestigt de aandacht van de gebruiker op een elektrische schokrisico.
CORRECTE VERWIJDERING VAN DIT PRODUCT
CE Voldoet aan de europese CE richtlijnen
Alléén voor gebruik binnenshuis
BELANGRIJKE VEILIGHEIDS- EN RISICOWAARSCHUWINGEN
• Aandachtig de handleiding lezen en bewaren.
- Het toestel tijdens de werking niet aan extreme temperaturen blootstellen (< +5°C / >°35°C).
- Het apparaat mag niet worden blootgesteld aan sterke trillingen of zware mechanische belasting.
- Altijd de stekker uit het stopcontact trekken:
• Alvorens u het toestel schoonmaakt
• in geval van onweer
- Indien u het toestel over een langere tijd niet gebruikt (>1 week)
- Laat het apparaat niet onbeheerd tijdens het gebruik.
- Plaats geen open vlammen, zoals brandende kaarsen op of naast het apparaat.
- Gebruik het apparaat alleen in een gematigd klimaat, niet in een tropische omgeving.
AFKOPPELING VAN HET LICHTNET
FEATURES
- 12" of 15" draagbaar 2-weg geluidsysteem met led verlichting
- MP3 player
- LCD display
• SD kaartje slot
• USB aansluiting
• FM radio/Bluetooth
• Equalizer (Bas & treble controle)
• High efficiency woofer
• 1" titanium driver
• Ondersteunt 16Gb USB/SD drives
INSTALLATIE
STAND MONTAGE
Als u de standaard gebruikt, moet u de volgende voorzorgsmaatregelen in acht nemen:
- Controleer altijd of de standaard op een vlakke en stabiele ondergrond staat.
- Verwijder de luidspreker uit de standaard voordat u de standaard verplaatst of de hoogte aanpast.
- Verwijder alle aangesloten kabels voordat u de box verplaatst.
• Probeer niet meer dan één luidspreker op een standaard te plaatsen.
ZEKERING VERVANGEN
AANSLUITINGEN
- Gebruik alleen luidsprekerkabels om de luidsprekers op de luidsprekeraansluitingen aan te sluiten.
BEDIENING
- Zet het volume op het minimum alvorens u het toestel aanschakelt.
- Sluit uw audiobron op de geschikte ingang aan.
- Sluit het apparaat op een stopcontactdoos aan.
- Eerst de audiobron aanschakelen, daarna de actieve box
- Stel het volume d.m.v. de volume regelaar in.
• Bas & treble instellen.
SCAN: In FM modus ingedrukt houden om automatisch naar radio zenders te zoeken
Eén track herhalen / alle tracks herhalen / toeval
▶▶TERUG/VERDER in FM modus
Lang indrukken om handmatig naar boven of beneden zenders te zoeken
Kort indrukken om een zender in te stellen
: Vorige track Ingedrukt houden om snel achteruit te lopen.
▶: Naaste song. Ingedrukt houden om snel vooruit te lopen.
- USB ingang
- SD kaartje ingang
- IR ontvanger van de afstandsbediening
- Microfoon controle
- Echo controle
- Treble regelaar voor hoge frequenties
- Bas regelaar voor lage frequenties
- Master volume controle
- MP3 controle
- Gitaar controle
- 6,35mm microfoon ingang
- Gitaar lijn ingang
- AUX ingang
- RCA (R+L) lijn uitgangen
- RCA mix uitgang
- 8 ohm luidspreker uitgang
- LED verlichting (aan/uit)
- Hoofdschakelaar
- IEC netvoedingsingang met zekering
AFSTANDSBEDIENING
ADVIES VOOR HET GEBRUIK VAN DE AFSTANDSBEDIENING
BATTERIJ IN DE AFSTANDSBEDIENING PLAATSEN
- Plaats de afstandsbediening met de voorkant naar beneden op een vlak oppervlak.
- Duw het compartimentdeksel in de richting van de pijl.
- Schuif het batterijvak voorzichtig dicht. Het vergrendelt automatisch.
ADVIES VOOR BATTERIJEN IN DE AFSTANDSBEDIENING
WAARSCHUWINGEN VOOR HET GEBRUIK VAN BATTERIJEN
Houd nieuwe en oude batterijen buiten het bereik van kinderen.
toetsen: Druk op om omlaag of omhoog door de mappen te bladeren
MODE: indrukken om door de verschillende invoerbronnen te bladeren: BT / USB / SD / FM
Vorige nummer in USB / SD / BT-modus. Houd ingedrukt om snel terug te spoelen
▶ Volgende nummer in USB / SD / BT-modus. Houd ingedrukt om snel vooruit te spoelen
▶ II Play/Pause
VOL- / VOL +: Druk hierop om het volume te verlagen / verhogen
EQ: Druk om door de vooraf ingestelde muziekstijlen te bladeren
-- knop: als u een song op uw USB- of SD-drive wilt selecteren waarvan het nummer 2 cijfers heeft, drukt u eerst op deze knop en vervolgens op de cijfers van het song. Bijv. om song 37 te selecteren, druk op "--" + "3" + "7"
--- knop: Als u een song op uw USB- of SD-drive wilt selecteren waarvan het nummer 3 cijfers heeft, drukt u eerst op deze knop en vervolgens op de cijfers van het song. Bijv. om song 237 te selecteren, druk op "---" + "2" + "3" + "7"
Cijfertoetsen: selecteer direct een nummer door het nummer in te voeren
AANSLUITING VAN DE MICROFOON
Sluit de microfoon aan op de MIC IN-aansluiting en schakel deze in.
USB/SD MODUS
• Plaats een USB-stick of een SD-kaart
BLUETOOTH
• Als een wachtwoord vereist is, typt u "0000" - Selecteer het nummer en speel met behulp van de bedieningselementen op uw mobiele telefoon
FM TUNER
- Selecteer de FM-modus via de MODE-knop op de afstandsbediening of het MP3-bedieningspaneel
VERVANGEN VAN DE ZEKERING
SPECIFICATIES
| Model PKG12A-SET PKG15A-SET | ||
| Woofer 12" / 30cm 15" / 38cm | ||
| RMS/max. vermogen 200/400W 250/500W | ||
| Magneet 30oz 40oz | ||
| Tweeter 1"/25 mm Titanium diaphragm driver | ||
| Magneet 5.4oz | ||
| Impedantie 8 ohm | ||
| Spreekspoel 1.5" KSV 2" KSV | ||
| Frequentiebereik | 65Hz-18kHz (-10dB) | 50Hz-18KHz (-10dB) |