IAN 273376 - Tent CRIVIT - Gratis gebruiksaanwijzing en handleiding
Vind de handleiding van het apparaat gratis IAN 273376 CRIVIT in PDF-formaat.
| Soort product | Pop-up strandtent |
| Merk | Crivit |
| Model | IAN 273376 |
| Afmetingen opgezet | 200 cm (L) × 120 cm (B) × 90 cm (H) |
| Gewicht | Ongeveer 1000 g |
| Compactheid (opgeborgen) | Ongeveer 61 cm diameter × 2 cm dikte |
| Inhoud van de levering | 1 tent, 1 opbergtas, 10 haringen, 2 scheerlijnen, 1 gebruiksaanwijzing |
| Doelmatig gebruik | Beschutting tegen wind en zon, niet geschikt voor langdurige regen |
| Materiaal | Tendoek (niet specifiek vermeld) |
| Geraamte | Automatische pop-up (veer) |
| Aantal meegeleverde haringen | 10 metalen haringen (ongeveer 18 cm × 4 mm) |
| Scheerlijnen | 2 scheerlijnen van ongeveer 200 cm |
| Temperatuur en blootstelling | Vermijd vuur en verwarmingstoestellen in de buurt van het doek |
| Ventilatie | Zorg ervoor dat de ventilatieopeningen open blijven |
| Onderhoud en reiniging | Borstelen, spoelen met schoon water, gebruik een tentreiniger, niet in de wasmachine wassen |
| Reparatie | Gaten en scheuren kunnen worden gerepareerd met hetzelfde materiaal |
| Garantie | 3 jaar vanaf aankoopdatum |
| Fabrikant / Service | Simex Outdoor International GmbH, Schiefbahner Straße 12, 41748 Viersen, Duitsland, +49 2162/10200-0, service@simexoutdoor.com |
Veelgestelde vragen - IAN 273376 CRIVIT
Gebruikersvragen over IAN 273376 CRIVIT
0 vraag over dit apparaat. Beantwoord die u kent of stel uw eigen vraag.
Stel een nieuwe vraag over dit apparaat
Download de handleiding voor uw Tent in PDF-formaat gratis! Vind uw handleiding IAN 273376 - CRIVIT en neem uw elektronisch apparaat weer in handen. Op deze pagina staan alle documenten die nodig zijn voor het gebruik van uw apparaat. IAN 273376 van het merk CRIVIT.
GEBRUIKSAANWIJZING IAN 273376 CRIVIT
Bedienings- en veiligheidsinstructies
IAN 273376


GB IE
Vouw vóór het lezen de pagina met de afbeeldingen open en maak u vertrouwd met alle functies van het apparaat.
DE AT CH
NL/BE Bedienings- en veiligheidsinstructies Pagina 14
Hartelijk gefeliciteerd! Met uw aankoop hebt u voor een hoogwaardig product gekozen. De gebruiksaanwijzing is een onderdeel van dit product. Hij bevat belangrijke instructies voor het gebruik. Lees voor gebruik alle aanwijzingen zorgvuldig door. Bewaar deze gebruiksaanwijzing zorgvuldig. Geef, wanneer u het product doorgeeft aan derden, ook alle documenten mee.
1.1 Correctgebruik
Dit product is bedoeld als wind- en zonbescherming. Het materiaal van de strandtent is op den duur niet waterdicht. Gebruik de strandtent daarom niet in de regen. Het product is niet bestemd voor commerciële doeleinden.
1.2 Omvang van de levering
1 pop-up strandtentje
1 draag- en opbergtas
10haringen
2 scheerlijnen
1 gebruiksaanwijzing
1.3 Beschrijving van de onderdelen
Scheerlijn (ca. 200 cm)
Haring (ca. 18 cm x 4 mm)
(opgebouwd): ca. 200 cm (L) × 120 cm (B) × 90 cm (H)
Gewicht: ca. 1000g
Afmetingen verpakt: ca. 61 cm diameter x 2 cm

2. Veiligheidsinstructies
BEWAAR DEZE GEBRUIKSAANWIJZING ZORGVULDIG. GEEF ALLE DOCUMENTEN MEE WANNEER U HET PRODUCT AAN DER-DEN GEEFT. VERWIJDER GEEN INGENAAIDE ETIKETTEN, TYPE- OF AANWIJZINGSBORDJES.
2.1 Voorzorgsmaatregelenvoor vuur en ventilatie
VOORZICHTIG:
Bij het gebruik van gas of andere verbrandingsapparaten dient u extra te ventileren.
- een hete apparaten in de buurt van de wanden, het dak of de gordijnen plaatsen.
Neem altijd de veiligheidsinstructies voor deze apparaten in acht.
Sta kinderen nooit toe, in de buurt met hete apparaten spelen.
Houd de uitgangen vrij.
■ Zorg ervoor, dat u de maatregelen met betrekking tot vuur op het terrein kent.
Zorg ervoor, dat de ventilatie-openingen op ieder tijdstip geopend zijn, om verstikking te voorkomen.
3. Montage / voor het gebruik
Een montage is niet noodzakelijk, het product is, tot op de scheerlijnen, gemonteerd.
4. Gebruik
Let op:
Houd er alstublieft rekening mee, dat de stangen onder spanning staan en altijd in de natuurlijke vorm van de strandtent springen. Let op, dat u niet gewond raakt door de spankracht.
4.1 De plaatsings- en opbouwplek kiezen
Kies voor een zo vlak mogelijke, schone op-bouwplek.
□ Verwijder stenen en dergelijke, om beschadigingen aan de bodem te voorkomen.
Haal de strandtent uit de tas. Houd er rekening mee, dat de stangen onder spanning staan en altijd in de natuurlijke vorm van de strandtent springen. Voorkom dat u gewond raakt door de spankracht.
4.2 Strandtent opbouwen
Gooi de strandtent voor u in de lucht. Indien mogelijk dient u de ingang uit de wind te houden.
Let tijdens het fixeren erop, dat u de haringen een beetje schuin in de grond steekt zodat een hoge stevigheid wordt bereikt, maar wel zodat er geen te hoge spanning ontstaat. De stof en de punten voor de scheerlijn mogen slechts lichtjes onder spanning staan.
4.3 Specialeproblemen/ bijzondere milieuvoorwaarden
UV-stralen – alle tentstoffen lijden bij continue sterkere blootstelling aan het zonlicht een materiaalvermoeidheid en bleken tot een bepaalde grens uit. Tijdens onweerswaarschuwingen (storm) is het aan te raden de strandtent af te bouwen.
4.4 Strandtent afbouwen
Bekijk alstublieft de informatievideo voor het afbouwen van de tent, door de QR-code met een geschikt apparaat te scannen.
Attentie: houd er alstublieft rekening mee, dat de stangen onder spanning staan en altijd in de natuurlijke vorm van de strandtent springen. Let op, dat u niet gewond raakt door de spankracht.
Ga voor het afbouwen alstublieft volgens de beschrijvingen van afbeeldingen 1-3 te werk.
Om het ontstaan van schimmel c.q. weersvlekken te voorkomen dient de strandtent alleen in een schone en droge toestand afgebouwd te worden.
Afbeelding 1: leg alle linker en rechter bogen bij elkaar.
Afbeelding 2: zet de strandtent op de korte kant. Breng de bovenste boog (C) met de linker hand naar beneden en sla deze in richting (B) met uw rechter hand.
Afbeelding 3: schuif de ringen in elkaar en berg de strandtent in de draag- en opbergtas op.
5. Verpakking
□ Verpak de gereinigde accessoires in de mee-geleverde opbergtas.
Plaats de strandtent in de draag- en opbergtas en sluit voorzichtig de ritssluiting.
Bewaar het product op een droge, koele, vorstvrije en goed geventileerde plek. Vermijd het verpakken en opbergen in vochtige toestand, (ontstaan van schimmel, weersvlekken).
6. Onderhoud / Reiniging en reparatie
Verontreinigingen afborstelen. Eventueel met helder water afspoelen. In geval van hardnekkige vlekken alleen gangbare verzorgingsmiddelen voor tenten gebruiken. Alstublieft nooit in de wasmachine wassen of naar de reiniging brengen! Gaten of scheuren kunnen eveneens met hetzelfde materiaal worden gerepareerd. De stangen hebben geen bijzonder onderhoud nodig, behalve dat ze schoon en droog in de tas opgeborgen dienen te worden. De stangen kunnen bij dit product niet gerepareerd worden.
7. Milieu- en verwijderingsinformatie
Informatie over de mogelijkheden, hoe u het afge-dankte product weg kunt werpen, worden verstrekt door uw gemeentelijke overheid.
8.Garantie
Het apparaat wordt volgens strenge kwaliteitsrichtlijnen zorgvuldig geproduceerd en voor levering grondig getest. In geval van schade aan het product kunt u rechtmatig beroep doen op de verkoper van het product. Deze wettelijke rechten worden door onze hierna vermelde garantie niet beperkt.
Op dit artikel verlenen wij 3 jaar garantie vanaf aankoopdatum. De garantieperiode start op de dag van aankoop. Bewaar de originele kassabon alstublieft. Dit document is nodig als bewijs voor aankoop.
Wanneer binnen drie jaar na de aankoopdatum van dit product een materiaal- of productiefout optreedt, dan wordt het product door ons - naar onze keuze - gratis voor u gerepareerd of vervangen. Deze garantie komt te vervallen als het product beschadigd wordt, niet correct gebruikt of onderhouden wordt.
De garantie geldt voor materiaal- en productiefouten. Deze garantie is niet van toepassing op productonderdelen, die onderhevig zijn aan normale slijtage en hierdoor als aan slijtage onderhevige onderdelen gelden (bijv. batterijen) of voor beschadigingen aan breekbare onderdelen, zoals bijv. schakelaars, accu's of dergelijke onderdelen, die gemaakt zijn van glas.