MW13150W - Микровълнови фурни AMICA - Безплатно ръководство за потребителя
Намерете безплатно ръководството на устройството MW13150W AMICA в PDF формат.
0 въпрос за това устройство. Отговорете на тези, които знаете, или задайте свой въпрос.
Задайте нов въпрос за това устройство
Микровълнова печка 17 литри
BG
24
Vă multumim...
BG
СЪДЪРЖАНИЕ
ВАЖНИ ПРЕПОРЪКИ КАСАЕЩИ БЕЗОПАСНОСТТА....26
ТЕХНИЧЕСКИ ПАРАМЕТРИ....27
ИНСТАЛИРАНЕ....27
а. Вратата (изкривена),
b. Панти ключалка (счупени или разхлабени),
с. Уплътнения на вратата
ВАЖНИ ПРЕПОРЪКИ КАСАЕЩИ БЕЗОПАСНОСТТА
- Прочетете инструкцията за употреба, преди да пуснете уреда в действие.
- Използвайте този уред само според неговото предназначение, описано в инструкцията.
- За да намалите риска от пожар в камерата на печката:
- Наблюдавайте децата, за сте сигурни, че уреда не използван като играчка.
- Проверете съдовете преди употреба дали са пригодени за използване в микровълновата печка.
ТЕХНИЧЕСКИ ПАРАМЕТРИ
| Мощност: | 230V ~ 50Hz, 1200W (микровълни) |
| Номинална изходна мощност на микровълните: | 700W |
| Честота на работа: | 2450MHz |
| Външни размери: | 262mm (височина) x 452mm (ширина) x 335mm (дълбочина) |
| Размери на камерата на печката: | 210mm (височина) x 315mm (ширина) x 279mm (дълбочина) |