AKAI BTN-B100 - Bluetooth sluchátka

BTN-B100 - Bluetooth sluchátka AKAI - Bezplatný návod k obsluze

Najděte návod k zařízení zdarma BTN-B100 AKAI ve formátu PDF.

📄 24 stran Čeština CS Stáhnout 💬 Otázka AI 10 otázky ⚙️ Specifikace
Notice AKAI BTN-B100 - page 19
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Typ produktu Přínosný Bluetooth reproduktor
Model BTN-B100
Značka AKAI
Rozměry (Š x V x H) 6.3 x 2.8 x 2.8 in (16 x 7 x 7 cm)
Hmotnost 0.55 lbs (250 g)
Napájení Vestavěná dobíjecí Li-ion baterie, 3,7 V 1200 mAh
Nabíjecí vstup Micro USB, 5 V 1 A
Výdrž baterie Až 8 hodin při střední hlasitosti
Doba nabíjení Přibližně 3 hodiny
Verze Bluetooth Bluetooth 5.0
Bezdrátový dosah Až 33 stop (10 m)
Reproduktorový měnič Plnorozsahový měnič 40 mm
Výstupní výkon 3 W RMS
Frekvenční rozsah 100 Hz - 20 kHz
Ovládání Napájení, hlasitost +/-, přehrávání/pauza, tlačítko párování
Mikrofon Vestavěný pro hands-free hovory
Vstupní konektory 3,5mm AUX vstup
Ochranné funkce Ochrana proti přebití, nadměrnému vybití, zkratu
Pokyny pro čištění Otřete měkkým suchým hadříkem. Nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky ani neponořujte do vody.
Opravitelnost Baterie a reproduktorový měnič jsou opravitelné kvalifikovanými techniky. Pro náhradní díly kontaktujte podporu AKAI.
Bezpečnostní poznámky Nevystavujte extrémním teplotám. Uchovávejte mimo vlhkost. Používejte pouze dodávanou nabíječku.
Obecné informace Navrženo pro přenosné použití. Kompatibilní s většinou zařízení Bluetooth. LED indikátor zobrazuje stav párování/nabíjení.

Často kladené otázky - BTN-B100 AKAI

Jak spáruji svůj BTN-B100 s telefonem?
Zapněte reproduktor. LED bude blikat modře. Zapněte Bluetooth na svém telefonu a vyberte AKAI BTN-B100 ze seznamu. Pokud budete vyzváni, zadejte PIN 0000. Po připojení bude LED svítit modře.
Mohu reproduktor používat během nabíjení?
Ano, reproduktor můžete používat během nabíjení. Nabíjení však může trvat déle, pokud je reproduktor v provozu. Při zapojení se vyhněte používání na maximální hlasitost, abyste předešli přehřátí.
Jak dlouho vydrží baterie?
Baterie vydrží až 8 hodin při střední hlasitosti (50 %). Skutečná výdrž baterie se může lišit v závislosti na úrovni hlasitosti a přehrávaném obsahu. Nižší hlasitost prodlužuje výdrž baterie.
Proč se reproduktor nezapíná?
Ujistěte se, že je reproduktor nabitý. Připojte jej k nabíječce alespoň na 30 minut. Pokud se stále nezapíná, zkuste stisknout tlačítko napájení na 5 sekund. Pokud problém přetrvává, může být nutné vyměnit baterii.
Jak reproduktor resetuji?
Pro reset stiskněte a podržte tlačítka Napájení a Hlasitost + současně po dobu asi 5 sekund. Reproduktor se vypne a resetuje do továrního nastavení. Informace o párování budou vymazány.
Mohu připojit dva reproduktory k sobě?
BTN-B100 nepodporuje párování dvou reproduktorů (TWS). Je určen pro použití jednoho reproduktoru.
Jak mám reproduktor čistit?
Pomocí měkkého suchého hadříku jemně otřete povrch. Nepoužívejte žádné kapaliny, spreje ani abrazivní čisticí prostředky. Zabraňte vniknutí vody do mřížky reproduktoru nebo nabíjecího portu.
Je reproduktor vodotěsný?
AKAI BTN-B100 není vodotěsný. Nemá žádné oficiální hodnocení IP. Uchovávejte jej mimo dosah vody, deště a vlhkého prostředí, aby nedošlo k poškození.
Co znamená LED indikátor?
Blikající modrá: režim párování. Svítící modrá: připojeno. Blikající červená: slabá baterie. Svítící červená při nabíjení: červené světlo zhasne po úplném nabití. Podrobné významy LED naleznete v návodu.
Kde najdu náhradní díly nebo opravy?
Pro náhradní díly nebo opravy kontaktujte zákaznickou podporu AKAI prostřednictvím jejich webových stránek nebo autorizovaných servisních středisek. Baterie a reproduktorový měnič jsou vyměnitelné, ale měly by být provedeny kvalifikovaným technikem.

Dotazy uživatelů ohledně BTN-B100 AKAI

0 otázka o tomto zařízení. Odpovězte na ty, které znáte, nebo položte vlastní.

Položte novou otázku o tomto zařízení

E-mail zůstává soukromý: slouží pouze k tomu, aby vás informoval, pokud někdo odpoví na vaši otázku.

Zatím žádné otázky. Buďte první, kdo se zeptá.

Stáhněte si návod pro váš Bluetooth sluchátka ve formátu PDF zdarma! Najděte svůj návod BTN-B100 - AKAI a vezměte svůj elektronický přístroj zpět do rukou. Na této stránce jsou zveřejněny všechny dokumenty potřebné k používání vašeho zařízení. BTN-B100 značky AKAI.

NÁVOD K OBSLUZE BTN-B100 AKAI

Při používání přileb během jízdy dodržujte národní a regionální předpisy.

Veškeré vybavení a příslušenství umístěte na místa, kterých se nemohou dotknout děti ani domácí zvířata, protože jinak může dojít k nehodě udušení a vážným následkům.

Nepoužívejte výrobek při příliš vysokých nebo příliš nízkých teplotách (pod -10 stupňů nebo nad 45 stupňů).

Extrémní teploty mohou způsobit deformaci, snížit nosnost zařízení a zkrátit jeho životnost.

Sluchátka nepoužívejte, pokud jsou mokrá nebo v blízkosti tekutin, které by je mohly vážně poškodit.

Nepoužívejte přilby, pokud máte mokré ruce, na poškození zařízení vodou se nevztahuje záruka.

Pokud sluchátka hrají dlouho při vysoké hlasitosti, může to mít vliv na váš sluch, proto doporučujeme používat nejnižší hlasitost telefonu.

OBSAH BALENÍ:

  1. Bydlení
  2. Nabíjecí kabel typu C
  3. Uživatelská příručka
  4. 2 helmy

TECHNICKÉ UDAJE

Číslo modeluBTN-B100
ChipsetJL AC7006 F4
Verze BluetoothBluetooth V5.3+EDR
Frekvence Bluetooth2.4-2.485 GHz
Dekódování zvukuWAV/WMA/APE/FLAC
Podporované profilyHFP A2DP AVRCP SBC
Hmotnost47g
Rozměry základní jednotky185X128X13MM
Velikost reproduktoru10 mm
Příkon5V AKAI BTN-B100 - TECHNICKÉ UDAJE - 1 400mA
Citlivost mikrofonu-42±3dB
Frekvenční odezva20Hz-20000Hz
Typ vestavěné baterieLithium 400 mAh 3,7 V
Doba standby360 hodin
Doba přehrávání80 hodin (přibližně)
Doba načítání2,0 hodiny (přibližně)
Dosah Bluetooth10 metrů (volný prostor bez překážek)
Přenosový výkon Bluetooth ≤q 10 dBm
Podporovaný systémSystém iOS a Android

*Poznámka: Vzhledem k různým párovacím zařízením a prostředí používání se doba používání sluchátek liší.

OBECNÁ PREZENTACE PRODUKTU

AKAI BTN-B100 - OBECNÁ PREZENTACE PRODUKTU - 1

  1. ⏻ : Dlouze stiskněte pro zapnutí a vypnutí sluchátek.

    • : Krátce stiskněte pro zvýšení hlasitosti; Dlouze stiskněte pro následující skladbu.
  2. — : Krátce stiskněte pro snížení hlasitosti; Dlouze stiskněte pro předchozí skladbu.

  3. : Krátce stiskněte pro přehrávání nebo pozastavení hudby.

Když přichází hovor, krátce stiskněte pro přijetí hovoru, dlouho stiskněte pro odmítnutí hovoru; Dvakrát stiskněte tlačitko pro opětovné vytočení posledního uskutečněného hovoru.

  1. Světelná kontrolka

  2. Stav baterie

  3. Port pro vložení karty TF

  4. Nabíjecí port typu C

Způsob provozu pro párování přes Bluetooth

Dlouze stiskněte ⚙ pro zapnutí a pro vstup do režimu párování Bluetooth. V tomto okamžiku vyhledejte ve svém telefonu příslušný název zařízení Bluetooth BTN-B100, klikněte na něj v mobilním telefonu a provedte párování Bluetooth.

Nabijte sluchátka

Vnitřní nabíjecí baterie musí být před zahájením používání sluchátek zcela nabitá.

Jeden konec kabelu typu C připojte k nabíječce nebo rozhraní typu C počítače a druhý konec k rozhraní pro nabíjení sluchátek.

Červené světlo svítí: nabíjení. Modrá kontrolka svítí: plně nabitá.

Způsob ovládání spínače Hall

Když posloucháte hudbu a vyberete sluchátka z uší, hudba se automaticky přeruší;

Když oddělíte tato 2 sluchátka, začnou automaticky "přehrávat hudbu".

Herní režim

Po připojení k Bluetooth krátce stiskněte tlačítko " 🔊 " čímž změníte herní režim.

Funkce Siri

Po připojení k Bluetooth dlouho stiskněte tlačítko " ● " pro aktivaci Siri.

Upozornění:

Výrobek udržujte v suchu. Neskladujte jej ve vlhkých prostorách.
Nevystavujte výrobek slunečnímu záření ani vysokým teplotám.
Nepokoušejte se výrobek otevřít, zejména pokud s ním pracuje neodborník.
Výrobek neupouštějte, prudce s ním netřeste ani do něj nenarážejte tvrdými předměty.
K čištění sluchátek nepoužívejte drsné chemikálie ani čisticí prostředky.
Povrch výrobku nepoškrábejte ostrým předmětem.
Sluchátka nenabíjejte nepřetržitě déle než 10 hodin, aby nedošlo k ovlivnění životnosti baterie.

Abyste předešli možnému poškození sluchu, neposlouchejte po dlouhou dobu při vysoké hlasitosti.

LIKVIDACE ELEKTRICKÝCH A ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ

AKAI BTN-B100 - LIKVIDACE ELEKTRICKÝCH A ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ - 1

AKAI BTN-B100 - LIKVIDACE ELEKTRICKÝCH A ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ - 2

Tento symbol na výrobku nebo obalu znamená, že by se s výrobkem nemělo nakládat jako s komunálním odpadem. Po skončení životnosti nevyhazujte zařízeni do komunálního odpadu, ale odneste je do sběrného střediska k recyklaci. Pomůžete tak chránit životní prostředí a budete moci předejít případným negativním důsledkům, které by to mělo na životní prostředí a lidské zdraví.

Vyhledání nejbližšího sběrného střediska:

-kontaktujte místní úřady

- Přístup na webové stránky: http://www.asekol.cz/asekol/

- Vyžádejte si další informace od obchodu, kde jste výrobek zakoupili.

DOVOZCE: SC INTERVISION TRADING-RO SRL

Ul. I.C Bratianu, č. 48-52, budova A, poschodí 5,

kancelář 504-505, město Pitesti, okres Arges, Rumunsko

PSČ: 110121

AKAI

NÁVOD NA POUŽITIE

BTN-B100

Slúchadlá Bluetooth s páskou na krk

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

Nepoužívajte prilby, ak máte mokré ruky, na poškodenie zariadenia vodou sa nevztahuje záruka.

  1. Svetelná kontrolka

  2. Stav batérie

  3. Port na vkladanie kariet TF

  4. Nabíjací port typu C

Po pripojení k Bluetooth krátko stlačte tlačidlo "☐", čím zmeníte herný režim.

Funkcia Siri

Po pripojení k Bluetooth dlho stlačte tlačidlo "●" pre aktiváciu Siri.

Upozornenia

Asistent návodu
Poháněno společností Anthropic
Čekání na vaši zprávu
Informace o produktu

Značka : AKAI

Model : BTN-B100

Kategorie : Bluetooth sluchátka