🕐 09/06/2026
Jaki jest czas pracy akumulatora robota koszącego STERWINS 400M² 18V?
STERWINS 400M² 18V
Instrukcje STERWINS Robot koszący : instrukcje obsługi i podręczniki w PDF
2 instrukcje obsługi STERWINS robot koszący dostępne bezpłatnie w formacie PDF
Modele STERWINS Robot koszący najczęściej oglądane
Inne kategorie STERWINS
Myjka ciśnieniowa
6
Rozdrabniacz ogrodowy
3
Podkaszarka
3
Dmuchawa do liści
3
Kosiarka do trawy
3
Nożyce do gałęzi na wysięgniku
2
Dmuchawa
2
Pompa podnosząca ciśnienie
2
Elektryczne nożyce do żywopłotu
2
Nożyce do żywopłotu
2
Kosiarka akumulatorowa
2
Elektryczna kosiarka
2
Kosiarka robot
2
Piła łańcuchowa
2
Odkurzacz basenowy
1
Elektryczny kultywator
1
Elektryczny podkaszarka
1
Elektryczna podkaszarka
1
Ostatnie pytania dotyczące Robot koszący STERWINS
🕐 09/06/2026
Czy robot koszący STERWINS 400M² 18V może kosić kilka obszarów?
STERWINS 400M² 18V
🕐 10/05/2026
Jakie są dane kontaktowe do serwisu posprzedażowego robota koszącego STERWINS 800M² 18V?
STERWINS 800M² 18V
🕐 10/05/2026
Jak rozwiązać błąd silnika w robocie koszącym STERWINS 800M² 18V?
STERWINS 800M² 18V
🕐 07/05/2026
Jak zresetować lub usunąć komunikat o błędzie w robocie koszącym STERWINS 800M² 18V?
STERWINS 800M² 18V
🕐 19/04/2026
Jak rozwiązać błąd baterii w robocie koszącym STERWINS 800M² 18V?
STERWINS 800M² 18V
🕐 07/04/2026
Co zrobić w przypadku błędu funkcjonalnego robota koszącego STERWINS 400M² 18V?
STERWINS 400M² 18V
🕐 06/04/2026
Jaki jest domyślny kod PIN robota koszącego STERWINS 400M² 18V i jak go zresetować?
STERWINS 400M² 18V
🕐 07/03/2026
Co zrobić, jeśli mój robot koszący STERWINS 400M² 18V wyświetla komunikat "brak sygnału"?
STERWINS 400M² 18V
🕐 07/03/2026
Co zrobić, jeśli mój robot koszący STERWINS 400M² 18V wyświetla błąd baterii, mimo że jest nowy?
STERWINS 400M² 18V

