HMS Premium

PHT25 - Fitness vybavení HMS Premium - Bezplatný návod k obsluze

Najděte návod k zařízení zdarma PHT25 HMS Premium ve formátu PDF.

📄 84 stran Čeština CS Stáhnout 💬 Otázka AI 10 otázky ⚙️ Specifikace
Notice HMS Premium PHT25 - page 14
Zobrazit návod : Čeština CS Deutsch DE Polski PL Slovenčina SK
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Typ produktuFitness chytré hodinky
ZnačkaHMS Premium
ModelPHT25
Displej1,3 palce TFT-LCD
Rozlišení240 x 240 pixelů
Materiál pouzdraPlast
Materiál řemínkuSilikon
Rozměry (pouzdra)42 x 42 x 10 mm
Hmotnost50 g (včetně řemínku)
Kapacita baterie200 mAh
Doba nabíjenícca 2 hodiny
Výdrž baterie5–7 dní (podle použití)
VoděodolnostIP68
SenzorySenzor srdečního tepu, akcelerometr
KonektivitaBluetooth 5.0
Kompatibilní operační systémyAndroid 5.0+, iOS 9.0+
FunkcePočítadlo kroků, spotřeba kalorií, měření srdečního tepu, analýza spánku, upozornění, stopky, časovač
GPSIntegrované
JazykyNěmčina, angličtina, atd.
CertifikaceCE, RoHS
Obsah baleníChytré hodinky, nabíjecí kabel, návod k obsluze
Záruka2 roky

Často kladené otázky - PHT25 HMS Premium

Jak propojit chytré hodinky s mým chytrým telefonem?
Otevřete aplikaci HMS Fit, aktivujte Bluetooth a postupujte podle pokynů pro párování.
Jak se hodinky nabíjejí?
Položte hodinky na přiloženou nabíječku a zapojte ji do USB portu.
Jak dlouho vydrží baterie?
cca 5–7 dní při běžném používání.
Jsou hodinky voděodolné?
Ano, jsou certifikované IP68 a lze je nosit při plavání.
Jak mohu změřit srdeční tep?
Noste hodinky na zápěstí a spusťte měření přes příslušnou aplikaci nebo menu.
Mohu telefonovat s hodinkami?
Ano, přes Bluetooth můžete přijímat a uskutečňovat hovory (integrovaný mikrofon a reproduktor).
Jak nastavit čas?
Hodinky synchronizují čas automaticky s chytrým telefonem. Ručně jej lze nastavit přes aplikaci.
Mohu vyměnit řemínek?
Ano, hodinky mají standardizované 20 mm řemínky, které lze vyměnit.
Jaké sporty jsou podporovány?
Hodinky zaznamenávají různé režimy jako běh, jízda na kole, plavání, jóga atd.
Kde najdu návod k obsluze?
Návod si můžete stáhnout na notice-facile.com nebo zobrazit v aplikaci HMS Fit.

Dotazy uživatelů ohledně PHT25 HMS Premium

0 otázka o tomto zařízení. Odpovězte na ty, které znáte, nebo položte vlastní.

Položte novou otázku o tomto zařízení

E-mail zůstává soukromý: slouží pouze k tomu, aby vás informoval, pokud někdo odpoví na vaši otázku.

Zatím žádné otázky. Buďte první, kdo se zeptá.

Stáhněte si návod pro váš Fitness vybavení ve formátu PDF zdarma! Najděte svůj návod PHT25 - HMS Premium a vezměte svůj elektronický přístroj zpět do rukou. Na této stránce jsou zveřejněny všechny dokumenty potřebné k používání vašeho zařízení. PHT25 značky HMS Premium.

NÁVOD K OBSLUZE PHT25 HMS Premium

Asistent návodu
Poháněno společností Anthropic
Čekání na vaši zprávu
Informace o produktu

Značka : HMS Premium

Model : PHT25

Kategorie : Fitness vybavení