Nils Extreme

FL180 - Skútr Nils Extreme - Bezplatný návod k obsluze

Najděte návod k zařízení zdarma FL180 Nils Extreme ve formátu PDF.

📄 21 stran Čeština CS Stáhnout 💬 Otázka AI 10 otázky ⚙️ Specifikace
Notice Nils Extreme FL180 - page 9
Zobrazit návod : Čeština CS English EN Polski PL Русский RU Slovenčina SK
Pick your language and provide your email: we'll send you a specifically translated version.
Typ produktu Koloběžka
Model FL180
Značka Nils Extreme
Doporučený věk 6 let a více
Maximální hmotnost uživatele 100 kg (220 liber)
Hmotnost koloběžky 3,5 kg (7,7 liber)
Výška řídítek Nastavitelná od 68 do 86 cm
Délka stupačky 50 cm (19,7 palce)
Šířka stupačky 12 cm (4,7 palce)
Velikost kol 120 mm (4,7 palce) přední a zadní
Materiál kol Litý PU (polyuretan)
Typ brzdy Zadní nožní brzda
Sk ládací mechanismus Ano, skládání pomocí páčky
Rozměry po složení (D׊×V) 72 × 12 × 18 cm (28,3 × 4,7 × 7,1 palce)
Stupátko Protiskluzový strukturovaný povrch
Rukojeť Pěnové úchopy, ergonomický tvar
Ložisko ABEC 5
Maximální rychlost Nepoužitelné (nemotorové)
Zdroj energie Lidská síla (bez motoru)
Údržba Pravidelná kontrola šroubů, kol a brzdy
Čištění Otřete vlhkým hadříkem; vyhněte se rozpouštědlům
Bezpečnostní vybavení Doporučuje se helma, chrániče kolen a loktů
Určení Rekreační, zpevněné povrchy
Součást balení Koloběžka, uživatelská příručka, nástroj pro nastavení

Často kladené otázky - FL180 Nils Extreme

Jak složit koloběžku Nils Extreme FL180?
Najděte skládací páčku na sloupku řídítek, vytáhněte ji nahoru, poté sklopte řídítka dolů směrem ke stupačce. Zajistěte západkou.
Jaká je maximální nosnost?
Maximální hmotnost uživatele je 100 kg (220 liber). Překročení může způsobit poškození nebo zranění.
Jsou řídítka nastavitelná?
Ano, výška řídítek se nastavuje od 68 do 86 cm. Povolte svorku, nastavte požadovanou výšku a pevně utáhněte.
Jak udržovat ložiska?
Pravidelně kontrolujte ložiska na hrubost. Čistěte suchým hadříkem a v případě potřeby naneste lehký lubrikant. Vyhněte se kontaktu s vodou.
Mohu na této koloběžce jezdit v dešti?
Nedoporučuje se. Mokré povrchy snižují brzdění a přilnavost a voda může poškodit ložiska a kola.
Jak nastavit brzdu?
Zadní nožní brzda je přednastavena. Pokud se uvolní, utáhněte brzdové lanko pomocí nastavovače u zadního kola.
Jaké nástroje jsou potřeba k montáži?
Přiložený multinástroj postačí pro všechna nastavení. Není potřeba žádné další nářadí.
Je koloběžka vhodná pro dospělé?
Ano, s nosností 100 kg a nastavitelnými řídítky ji mohou používat teenageři i dospělí.
Jak vyměnit kola?
Odšroubujte šrouby osy přiloženým nástrojem, vyjměte stará kola a nasaďte nová stejné velikosti (120 mm). Šrouby pevně utáhněte.
Jaké bezpečnostní vybavení bych měl použít?
Vždy noste helmu a zvažte chrániče kolen a loktů. Před každou jízdou se ujistěte, že je koloběžka v dobrém stavu.

Dotazy uživatelů ohledně FL180 Nils Extreme

0 otázka o tomto zařízení. Odpovězte na ty, které znáte, nebo položte vlastní.

Položte novou otázku o tomto zařízení

E-mail zůstává soukromý: slouží pouze k tomu, aby vás informoval, pokud někdo odpoví na vaši otázku.

Zatím žádné otázky. Buďte první, kdo se zeptá.

Stáhněte si návod pro váš Skútr ve formátu PDF zdarma! Najděte svůj návod FL180 - Nils Extreme a vezměte svůj elektronický přístroj zpět do rukou. Na této stránce jsou zveřejněny všechny dokumenty potřebné k používání vašeho zařízení. FL180 značky Nils Extreme.

NÁVOD K OBSLUZE FL180 Nils Extreme

Asistent návodu
Poháněno společností Anthropic
Čekání na vaši zprávu
Informace o produktu

Značka : Nils Extreme

Model : FL180

Kategorie : Skútr